Vedúca predajne

Bijou Brigitte s.r.o.

Miesto práce
CENTRAL, Metodova, Bratislava-Ružinov-Ružinov
Termín nástupu
Čo najskôr
1 100 EUR/mesiacPre vedúcu predajne je plat 1100€ brutto po 3 mesiacoch sa zvyšuje.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stanete sa naším kompetentným poradcom pre módne uvedomelých zákazníkov a prevezmete aktívny predaj našich výrobkov
- starostlivosť o sortiment, koncepty k prezentovaniu tovaru ako aj obsluha pokladne

- spolupráca v dynamickej, medzinárodnej spoločnosti
- stabilné pracovné miesto
- zvýšenie platu po skúšobnej dobe
- stravné lístky v hodnote 4,50€
- ďalšie benefity

Hľadáme vedúcu predajne, najlepšie so skúsenosťou s prácou v obchode.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schpnosť nadšenej práce a tiež práce orientovanej na výkonnosť a cieľavedomosť. Komunikatívnosť na vysokej úrovni. Kladný vzťah k práci s ľuďmi.

Ako vedúca sila na trhu v oblasti módnych šperkov a módnych doplnkov a ako podnik s celosvetovým pôsobením ponúkame našim spolupracovníkom pestrú oblasť úloh a hľadáme osobnosti, ktoré našu značku spoja so svojím životom, nadchnú a inšpirujú našich zákazníkov a urobia z nich prívržencov našej značky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3951457  Dátum zverejnenia: 10.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac