Logo BigON - Počítače priamo od výrobcov

Testovanie a servis IT techniky

BigON - Počítače priamo od výrobcov

Miesto práce
Partizánska cesta 33, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
866 - 1 490 EUR/mesiac+ odmeny za produkciu, po zaučení a skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj:) Sme BigON! Od roku 2006 sa venujeme obnovenej IT technike. A IT technika nás fakt baví! Aj teba? Nevieš si predstaviť svoj deň bez svojho notebooku či PC? Rád rozoberáš a skladáš PC? Inštalácia Windows je pre teba hračka, ktorú zvládneš ľavou rukou? Nevadí ti veci zabaliť, preniesť, akčne urobiť, čo je potreba, lebo ťa nebaví sedieť na mieste? Tak to ťa chceme vidieť! Prihlás sa a vidíme sa na pohovore.

Náplň práce:
- testovanie notebookov, počítačov, LCD monitorov,...
- servisné úkony, ktoré sú potreba na ich obnovu a opravu
- inštalácia Windows
- čistenie obnovenej techniky tak, aby sa zákazník mohol ešte viac tešiť zo svojho skvelého kúsku
- diagnostika závad/ opravy zariadení/výmeny komponentov
- pomoc pri expedícii
- iné, podľa potreby

- po zaučení samostatná práca
- priateľský a mladý kolektív
- ohodnotenie pre tých, čo chcú pracovať
- nákup tovaru za výhodné ceny
- 866 až 1490 EUR/mesiac + odmeny za výsledky, po zaučení. Výsledná mzda je závislá od skúseností a výkonu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Cybersoft ERP I6 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT technika/servis/testovanie

Počet rokov praxe

1

- etika na prvom mieste
- zodpovednosť
- flexibilita
- chuť učiť sa
- znalosť a prehľad v IT technológiách
- spoľahlivosť a schopnosť dôslednej a samostatnej práce po zaučení
- aktívny prístup k práci

Spoločnosť BigON je menšia, niekoľko rokov stabilná firma na Slovensku. Sme plne orientovaní na potreby zákazníka. BigON s.r.o. je obchodná spoločnosť a špecialista na predaj a servis pre predvádzacie a obnovené NOTEBOOKY, POČÍTAČE a k tomu i ďalšie PRÍSLUŠENSTVO. Naším zákazníkom pomáhame šetriť peniaze tým, že im poskytujeme vysokú kvalitu IT produktov za veľmi nízke ceny a našimi produktami a službami prispievame i k šetreniu planéty. V BigONe si potrpíme na ľudský prístup, dobrú komunikáciu nie len smerom von z firmy, ale tiež v rámci nášho kolektívu. Naša zásada je, že človeka to, čo robí, musí baviť a napĺňať a takto sa staviame k našim zákazníkom, aj k našim zamestnancom a partnerom firmy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4156958  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac