Riaditeľ predaja počítačov priamo od výrobcov

BigON - Počítače priamo od výrobcov

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1. augusta 2020
Mzdové podmienky (brutto)
Spravodlivé provízne odmeňovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame partnerský vzťah v manažmente.
Ide o živú, aktívnu prácu pre človeka, ktorý je schopný riadiť predaj a do tímu vie priviesť okrem zákazníkov aj schopných spolupracovníkov.

Spoločenská prestíž.
Osobnostný rast.
Práca so špičkovou technikou.
Mladý, dynamický tím.

Vašu žiadosť, CV, výsledky predchádzajúcich prác, fotografiu pošlite na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ochota spolupracovať s majiteľom na predaji značkovej výpočtovej techniky.
Praktické skúsenosti v predaji.
Technická počítačová zručnosť.
Schopnosť viesť pracovníkov k výkonu.

Spoločnosť BigON je menšia, niekoľko rokov stabilná firma na Slovensku. Sme plne orientovaní na potreby zákazníka. BigON s.r.o. je obchodná spoločnosť a špecialista na predaj a servis pre predvádzacie a obnovené NOTEBOOKY, POČÍTAČE a k tomu i ďalšie PRÍSLUŠENSTVO. Naším zákazníkom pomáhame šetriť peniaze tým, že im poskytujeme vysokú kvalitu IT produktov za veľmi nízke ceny a našimi produktami a službami prispievame i k šetreniu planéty. V BigONe si potrpíme na ľudský prístup, dobrú komunikáciu nie len smerom von z firmy, ale tiež v rámci nášho kolektívu. Naša zásada je, že človeka to, čo robí, musí baviť a napĺňať a takto sa staviame k našim zákazníkom, aj k našim zamestnancom a partnerom firmy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3928231  Dátum zverejnenia: 23.6.2020