Reagujte bez životopisu

Obchodník pre kľúčových a firemných zákazníkov

BigON - Počítače priamo od výrobcov

Miesto práce
Horná 18, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 3 375 EUR/mesiacprovízny systém % z predaja, podľa výkonu (po zaškolení). Horná hranica nie je obmedzená a ty to vieš ovplyvniť!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš poriadnu výzvu a chceš naplno využiť svoj potenciál? Máš obchod v krvi a rád obchoduješ s kvalitným tovarom? Pridaj sa ihneď k nám!

Si akčný človek? Máš rád nové výzvy? Hľadáš stabilné zamestnanie, ktoré nikdy nebude nudné? Páči sa ti, keď si dokážeš výšku svojho platu ovplyvniť svojou činnosťou a svojim nasadením? Rád komunikuješ?
Pokiaľ sú tvoje odpovede ÁNO, tak hľadáme práve teba! Hľadáme do tímu akčného obchodníka/obchodníčku so zameraním na FIREMNÚ KLIENTELU, ktorý/-rá má ťah na bránu. Tohtoročný plán je zvýšiť náš výkon v predaji o 130 %, ty a tvoj post s tým veľmi súvisí.

Čo budeš u nás robiť a za čo ti radi zaplatíme?

- Uzatvorená zmluva so zákazníkmi v sektoroch firmy, neziskové organizácie, štátna správa
- vytvorená nová obchodná príležitosť a vybudovaná databáza firemných klientov
- starostlivosť o už existujúcich zákazníkov, pridelíme ti časť firiem
- príprava obchodných ponúk, telefonické a osobné uzatváranie obchodu
- poradenstvo ohľadom IT techniky, nie je potrebné mať vedomosti, všetko ťa veľmi rýchlo naučíme

Potrebujeme človeka, ktorý sa nebojí samostatnej práce a rád doťahuje veci do konca a snaží sa nájsť si vlastnú cestu k cieľu a nepotrebuje vodiť za ručičku.

- Férové a prehľadné ohodnotenie za tvoju produkciu a tvoje výsledky
- Jasná komunikácia nadriadených a priama komunikácia s obchodným riaditeľom
- Technická podpora kolegov na vysokej úrovni
- Školenia, semináre a produktové zaškolenie
- Po zapracovaní a preukázaní dobrých výsledkov pohyblivá pracovná doba
- Tím priateľských a skvelých ľudí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- Chuť učiť sa
- príjemné vystupovanie
- Spoľahlivosť a schopnosť dôslednej a samostatnej práce
- Aktívny prístup

Spoločnosť BigON je menšia, niekoľko rokov stabilná firma na Slovensku. Sme plne orientovaní na potreby zákazníka. BigON s.r.o. je obchodná spoločnosť a špecialista na predaj a servis pre predvádzacie a obnovené NOTEBOOKY, POČÍTAČE a k tomu i ďalšie PRÍSLUŠENSTVO. Naším zákazníkom pomáhame šetriť peniaze tým, že im poskytujeme vysokú kvalitu IT produktov za veľmi nízke ceny a našimi produktami a službami prispievame i k šetreniu planéty. V BigONe si potrpíme na ľudský prístup, dobrú komunikáciu nie len smerom von z firmy, ale tiež v rámci nášho kolektívu. Naša zásada je, že človeka to, čo robí, musí baviť a napĺňať a takto sa staviame k našim zákazníkom, aj k našim zamestnancom a partnerom firmy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3675010  Dátum zverejnenia: 10.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac