Šéf obchodného oddelenia v IT firme

BigON - Počítače priamo od výrobcov

Miesto práce
Horná 18, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1100€ + % z predaja ( pri dosahovaní výsledkov 2000€+ a viac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si človek, ktorý má rád výzvy? Chceš nám ukázať, že dokážeš prijať zodpovednosť za svoju prácu? Vieš si predstaviť, že si odmeňovaný za svoj výkon? Máš skúsenosti s predajom PC a notebookov? Keď si na tieto otázky odpovedal áno, potom hľadáme práve teba!

== POZOR IDEÁLNE PRE ĽUDÍ, KTORÍ HĽADAJÚ ZMENU, PRÍPADNE HĽADAJÚ VÝZVU. UPLATNIA SA AJ ŠIKOVNÍ, OCHOTNÍ, CIEĽAVEDOMÍ ABSOLVENTI ==

- obchodné zručnosti
- schopnosť viesť tím ľudí ( menší tím do 10 ľudí)
- tvorivé myslenie, schopnosť hľadať riešenie a optimalizácia firemných procesov
- reporting vedeniu spoločnosti
- pomôcť spoločnosti vytvoriť nadštandardný servis pre klientov ( zavádzanie nových procesov, optimalizácia aktuálnych riešení pre maximálne pohodlie zákazníka).
- veľmi dobré komunikačné zručnosti, schopnosť a radosť z komunikácie so zákazníkom
- ťah na bránu a dosahovanie cieľov!!!
- schopnosť hľadať riešenie a prekonávať prekážky ( nezaujíma nás, ako sa veci nedajú, ale spoločne hľadáme a tvoríme riešenia)

Staň sa súčasťou nášho tímu a spoločne vybudujme TOP obchodný tím, ktorý bude inšpiráciou aj pre ďalšie spoločnosti. Prekážok je pred nami veľa, ak si pripravený ich zdolať, vytvoríme ti ideálne podmienky a dostatok voľnosti a slobody pre tvoje tvorenie. Jediné čo nás zaujíma, sú výsledky tvojej práce a tvojho tímu!

Nebojíme sa toto miesto zveriť aj šikovnému, ochotnému, cieľavedomému absolventovi. Je nám úplne jedno, že nemáš skúsenosti ( samozrejme podmienka je, že sa vyznáš v PC a más základne obchodné znalosti). Dôležité je, že máš chuť pracovať, si ochotný na sebe pracovať a dosahuješ stanovené ciele. Za 1-2 mesiace z teba urobíme LEADRA a môžeš naplno prevziať toto oddelenie.

Staň sa súčasťou nášho tímu a pomôž nám vybudovať silnú a stabilnú spoločnosť!

Tvoje pracovné miesto je pripravené v Banskej Bystrici.

- Zaškolíme ťa a pomôžeme ti na tvojej novej pozícií (mieste) tak, aby ťa práca bavila
- Kreatívna a samostatná práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti
- Priateľský a mladý kolektív, príjemné pracovné prostredie. Pridajte sa k nám a presvedčte sa.
- Možnosť profesijného rastu
- Školenia
- Motivujúce finančné ohodnotenie výmenou za produkciu
- Firemné benefity pre všetkých, čo majú výsledky!

Vaše životopisy zasielajte výhradne prostredníctvom nášho interného systému kde vás portál Profesia presmeruje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

predaj a servis výpočtovej techniky, špecialista

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Etika, na prvom mieste
- Zodpovednosť
- Chuť učiť sa
- Kreatívne myslenie
- Znalosť a prehľad v IT technológiách výhodou
- Spoľahlivosť a schopnosť dôslednej a samostatnej práce
- Aktívny prístup k práci

Spoločnosť BigON je menšia, niekoľko rokov stabilná firma na Slovensku. Sme plne orientovaní na potreby zákazníka. BigON s.r.o. je obchodná spoločnosť a špecialista na predaj a servis pre predvádzacie a obnovené NOTEBOOKY, POČÍTAČE a k tomu i ďalšie PRÍSLUŠENSTVO. Naším zákazníkom pomáhame šetriť peniaze tým, že im poskytujeme vysokú kvalitu IT produktov za veľmi nízke ceny a našimi produktami a službami prispievame i k šetreniu planéty. V BigONe si potrpíme na ľudský prístup, dobrú komunikáciu nie len smerom von z firmy, ale tiež v rámci nášho kolektívu. Naša zásada je, že človeka to, čo robí, musí baviť a napĺňať a takto sa staviame k našim zákazníkom, aj k našim zamestnancom a partnerom firmy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3481726  Dátum zverejnenia: 14.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100€ + % z predaja ( pri dosahovaní výsledkov 2000€+ a viac)