Marketingový pracovník

BigON - Počítače priamo od výrobcov

Miesto práce
Horná 18, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
čím skôr, tým lepšie
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800€ brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa živiť marketingom a uvedomuješ si, že sa vždy môžeš v tejto oblasti niečo naučiť? Tak možno hľadáme práve teba. Si pripravený(á) dosahovať stanovené ciele a vieš riešiť problémy s chladnou hlavou? Tak máš z polovice vyhraté:) Ideálny človek na túto pozíciu je samostatný, zodpovedný a má vysokú produkciu. Nepotrebuješ, aby za tebou niekto stál a kontroloval, čo robíš. Vždy dokončíš začatú prácu a rozumieš, že len kvalitná práca má svoju hodnotu.

Hľadáme človeka, ktorý sa vyzná v týchto oblastiach a ovláda ich:
- tvorba emailových kampaní ( výhodou je znalosť Smartemailingu alebo MailChimpu, prípadne iný podobný nástroj )
- znalosť google analytics, vyhodnocovanie kampaní a návrhy na ich zlepšenie
- slovenčina na skvelej úrovni ( písanie blogov, texty v newsletteroch, a iné... )

Výhodou sú tieto znalosti ( nieje podmienka):
- Adobe Photoshop alebo iný grafický program na úrovni mierne pokročilý ( príprava mailingov, plagátov, rýchle úpravy grafik, doplnkové grafiky na web )
- HTML - základy ( úprava popisov produktov na webe )

Pokiaľ vieš - ovládaš minimálne 3 z 5 horeuvedených oblastí, tak sa prihlás. Nechceme tu mať supermana, čo vie všetko. Chceme tu mať osobnosť, ktorá sa chce neustále vzdelávať a byť najlepší(-šia) vo svojej oblasti. Podporujeme vzdelávanie všetkých zamestnancov.

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý medzi nás zapadne. Nejde ti len o zárobok alebo manažérsku pozíciu. Chceš pracovať medzi ľuďmi, ktorí si stoja za slovom, vytvárajú v spoločnosti určité hodnoty, sú nápomocní svojmu zákazníkovi. Máš byť etický(-á) a spravodlivý(-á). Chceme, aby ťa u nás práca bavila, pretože práca tvorí veľkú časť života. Ak je to potrebné, tak vieš ostať občas pracovať aj nadčas. Nie všetko je len o práci. Sme srandisti a dobrá partia. Chodíme spolu na akcie. Budeme radi, ak sa pridáš.

Marketing je o predaji a tvoj zárobok bude priamo úmerný predaju, ktorý budeš vedieť vyprodukovať cez svoje aktivity.

Prečo práve my?
Sme spoločnosť, ktorá už 11 rokov pomáha zákazníkom orientovať sa v aktuálnej ponuke IT sveta. Pomáhame našim zákazníkom, aby správne investovali svoje peniaze. Takto si budujeme skvelé vzťahy s našimi klientmi, ktorí u nás opakovane nakupujú. Naši zákazníci nás aktuálne hodnotia až 98% spokojnosťou, za čo sme im vďační. Sme špecialisti na predaj obnovenej a predvádzacej výpočtovej techniky. Čo to znamená? Že u nás nakúpiš produkty aj najvyššej triedy za zlomok pôvodnej ceny, namiesto 1.100 eur zaplatíš iba 299 eur za business model.
Tento rok sme vytvorili novú obchodnú značku a chceme, aby sa v SR zaradila k TOP3 firiem v tejto oblasti.

- Kreatívna a samostatná práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti
- Priateľský a mladý kolektív, príjemné pracovné prostredie. Pridaj sa k nám a presvedč sa.
- Možnosť profesijného rastu v oblasti marketingu, zaškolíme ťa a budeme spoločne pracovať na tvojom raste.
- Naučíme ťa, ako rozumieť a byť úspešný v marketingu.
- Motivujúce finančné ohodnotenie výmenou za produkciu
- Firemné benefity pre všetkých, čo majú výsledky!

Vaše životopisy zasielajte výhradne prostredníctvom nášho interného systému kde vás portál Profesia presmeruje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

marketing, PR, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Požadujeme min. ukončené SOU (výučný list) a užívateľskú úroveň práce s PC
- Orientácia v oblasti marketingu a príjemné vystupovanie
- Výborné komunikačné znalosti výhodou
- Znalosť a prehľad v IT technológiách, výhodou
- Spoľahlivosť a schopnosť dôslednej a samostatnej práce
- Aktívny prístup
- Ochota učiť sa a vzdelávať v danej oblasti

BigON je špecialista na predvádzacie NOTEBOOKY a POČÍTAČE!! Akčné zľavy až 78% na produkty HP, IBM, DELL, SONY a TOSHIBA. Možnosť nákupu na splátky. Záruka aj pozáručný servis na všetky kusy. Našim zákazníkom pomáhame už 12 rokov šetriť peniaze.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Horná 18
974 01 Banská Bystrica
ID: 3127715   Dátum zverejnenia: 5.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€ brutto + variabilná zložka