Asistent/-ka predaja výpočtovej techniky, BigON

BigON - Počítače priamo od výrobcov

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
650€ brutto+variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme tím a aktuálne prijmeme nového kolegu!
Vhodné pre všetkých, čo milujú výpočtovú techniku a všetko okolo nej. Ak si to Ty, práve si našiel super prácu.

== POZOR IDEÁLNE PRE ĽUDÍ, KTORÍ HĽADAJÚ ZMENU, PRÍPADNE HĽADAJÚ VÝZVU. UPLATNIA SA AJ ŠIKOVNÍ, OCHOTNÍ, CIEĽAVEDOMÍ ABSOLVENTI ==

Čo bude tvojou úlohou? V skratke:

- správa a podpora e-shopu
- vybavenie internetových objednávok
- komunikácia so zákazníkmi, ktorí nám volajú a píšu z e-shopu
- preverenie spokojnosti s nákupom
- budovanie nových kontaktov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov

Čo na to povieš? Nič zložité však. Dôležité, aby si sa vyznal a mal prehľad v IT ( čo nevieš, ťa samozrejme doučíme ). Radosť z komunikácie a vytváranie skvelých vzťahov so zákazníkmi. Naši zákazníci sú skvelí ľudia a zvyšok prenechávame konkurencii ;o)

- Zaškolíme ťa a pomôžeme Ti na Tvojej novej pozícii (mieste) tak, aby ťa práca bavila
- Kreatívna a samostatná práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti
- Priateľský a mladý kolektív, príjemné pracovné prostredie. Pridajte sa k nám a presvedčte sa.
- Možnosť profesijného rastu
- Školenia
- Motivujúce finančné ohodnotenie výmenou za produkciu
- Firemné benefity pre všetkých, čo majú výsledky!

Vaše životopisy zasielajte výhradne prostredníctvom nášho interného systému kde vás portál Profesia presmeruje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

predaj a servis výpočtovej techniky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Etika na prvom mieste
- Zodpovednosť
- Chuť učit sa
- Kreatívne myslenie
- Znalosť a prehľad v IT technológiách výhodou
- Spoľahlivosť a schopnosť dôslednej a samostatnej práce
- Aktívny prístup k práci

Spoločnosť BigON je menšia, niekoľko rokov stabilná firma na Slovensku. Sme plne orientovaní na potreby zákazníka. BigON s.r.o. je obchodná spoločnosť a špecialista na predaj a servis pre predvádzacie a obnovené NOTEBOOKY, POČÍTAČE a k tomu i ďalšie PRÍSLUŠENSTVO. Naším zákazníkom pomáhame šetriť peniaze tým, že im poskytujeme vysokú kvalitu IT produktov za veľmi nízke ceny a našimi produktami a službami prispievame i k šetreniu planéty. V BigONe si potrpíme na ľudský prístup, dobrú komunikáciu nie len smerom von z firmy, ale tiež v rámci nášho kolektívu. Naša zásada je, že človeka to, čo robí, musí baviť a napĺňať a takto sa staviame k našim zákazníkom, aj k našim zamestnancom a partnerom firmy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2693041  Dátum zverejnenia: 19.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650€ brutto+variabilná zložka