Predajca v kúpeľňovom štúdiu (Ref. č.: 2020 / 01)

BigMat - DREVOSTAV ZVOLEN s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
1.4.2020
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiack základnej mzde mesačné výkonostné prémie, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prezentácia tovarov a technické poradenstvo,
- grafické návrhy dizajnu kúpelní za účelom predaja (zariaďovacie predmety, dlažby obklady, kúpeľňový nábytok
- spracovanie požiadaviek a vyhotovenie vizualizácie v 3D programe
- vytváranie a spracovanie cenových ponúk jednotlivých projektov
- pohyblivá pracovná doba od 7:00 do 17:00

Čo Vám ponúkame?
Zaškolenie a zavedenie na pracovné miesto
Práca v stabilnom kolektíve a v zabehnutom kúpelňovom štúdiu
Základný plat+ odmena za obrat+koncoročná odmena
Príjemné pracovné prostredie, dobrá pracovná doba
Odborné zaškolenie a pravidelné školenia

Pošlite nám Váš profesný životopis a motivačný list. Sľubujeme, že si ho starostlivo prečítame a posúdime. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať ohľadom stretnutia a pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.3.2020 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- spoľahlivosť a schopnosť komunikácie so zákazníkmi
- vysoká lojalita
-spoľahlivosť, presnosť, technické myslenie

Obchodná spoločnosť - stavebniny, na stavebnom trhu viac ako 20 rokov, zaoberajúca sa predajom stavebného materiálu vrátane kúpeľňového štúdia od roku 2014 členom medzinárodnej siete stavebnín BigMat Slovakia.
Firma DREVOSTAV ZVOLEN s.r.o. (stavebniny)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Za Hronským mostom 4750/16 A
960 01 Zvolen

Kontakt

ID: 3850940  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac