Vedúcu/ Vedúceho predajne / Zástupca vedúceho

BIG STAR LIMITED SP Z O.O.

Miesto práce
Mirage Shopping Center, Námestie Andreja Hlinku, Žilina
Termín nástupu
20.3. - 25.3.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat 870 Eur (základ / brutto) + motivačný bonus z predaja, navýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 900,- Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Big Star Limited je významným poľským výrobcom odevov . Materská spoločnosť Big Star Limited Pl spravuje už vyše 270 predajni v Poľsku , a pokračuje v úspešnej expanzii na Slovensku a v zahraničí.
Do našej budúce predajne v OC Mirage Žilina hľadáme vhodného uchádzača/uchádzačku na pozíciu:
Vedúcu/ Vedúceho predajne
Náplň práce:
• samostatné vedenie zverenej predajne a celého kolektívu
• aktívny predaj, zákaznícky servis, práca s tovarom
• motivácia zamestnancov
• pravidelné reportovanie obchodných výsledkov vedeniu spoločnosti

Požadujeme:
- skúsenosti s vedením tímu a predajom z maloobchodného prostredia
- skúsenosti s riadením tímu spolupracovníkov
- zabezpečenie vysokého štandardu služieb zákazníkom
- organizácia prác a činnosti na predajnej ploche
- zabezpečenie dostupnosti a prezentáciu tovaru podľa určených štandardov
- zabezpečenie plynulého chodu prevádzky
- zabezpečenie dodržiavania organizačných predpisov spoločnosti

- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- práca v príjemnom kolektíve
- práca pre významnú medzinárodnú spoločnosť s možnosťou profesného rastu
- mesačné ohodnotenie formou motivačného prémiového systému a motivačných súťaží
- stravné lístky v hodnote 3,60 Eur
- zamestnanecké zľavy
- pracovná uniforma, prepracovaný systém školení

Informácie o výberovom konaní

www.bigstar.pl
www.bigstarjeans.com/sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.3.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- záujem pracovať v dynamickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
- ochota pracovať na zmeny a cez víkendy
- flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť
- trestná bezúhonnosť
- orientácia na zákazníka
- prax v maloobchode
- skúsenosti s riadením tím

Big Star Limited je významným poľským výrobcom odevov . Materská spoločnosť Big Star Limited PL spravuje už vyše 270 predajni v Poľsku , a pokračuje v úspešnej expanzii v zahraničí.
Do našej predajne v Mirage Shopping Center Žilina hľadáme vhodného uchádzača na pozíciu Vedúci/Vedúca predajne

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

AL. WOJSKA POLSKIEGO 21/21 A
62-800 KALISZ
Poľsko

Kontakt

ID: 2821540   Dátum zverejnenia: 13.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 870 Eur (základ / brutto) + motivačný bonus z predaja, navýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 900,- Eur brutto