Vyhľadávanie kontaktov na prácu do Nemecka

BIG MATE, s. r. o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce bude vo zverenom regióne získavať pre nás potencionálnych pracovníkov pre prácu v Nemecku (živnostníkov - elektrikárov, inštalatérov, zváračov) podľa nášho zadania.

Stručný postup :
1. Vyhľadáte kontakt - osobne, emailom, telefonicky...je to na vás
2. Oslovíte kontakt - osobne, emailom, telefonicky... a predstavíte mu aktuálnu ponuku - napríklad - Elektrikár, na živnosť, nástup možný ihneď, odmena 18€ na hodinu, ubytovanie hradené, cesta nehradená, splatnosť faktúr 14 dní a pod.
3. Ak kontaktovaná osoba zhruba s danými podmienkami súhlasí, pošlete nám jej meno,priezvisko a telefónne číslo
4. Za daný kontakt dostanete dohodnutú odmenu + ak aj reálne nastúpi u nás na zákazku, tak budete po celú dobu trvaniu dostávať províziu z jeho odmeny.

Napríklad za 6 mesiacov nám prinesiete 50 relevantných kontaktov, pričom z nich nastúpia 5 pracovníci. Len na províziách z daných 5 pracovníkov si môžete vytvoriť príjem až 1000€ mesačne, ďalšie stovky eur za kontakty - a to všetko pravidelne, pokojne aj na dlhé mesiace dopredu.

Pozn. Nedostávate od nás žiadnu fixnú mesačnú odmenu. Vašu odmenu tvoria 2 časti.
1-za privedené kontakty
2-provízia za pracovníkov

Podmienka - kontakt sa nemôže vyskytovať v našej existujúcej databáze

Podmienka2 - kontaktujte nás výhradne emailom, my vás následne kontaktujeme

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000+

Pracujete koľko chcete a aj toľko zarobíte

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Naša spoločnosť sa venuje sprostredkovaniu práce pre živnostníkov v Nemecku. Na trhu sme viac ako 10 rokov a v tomto momente máme v Nemecku viac ako 160 pracovníkov. Ide najmä o elektrikárov, inštalatérov a zváračov, ktorým ponúkame stabilnú a dobre ohodnotenú prácu.

A.Hlinku 6433/115
921 01 Piešťany
ID: 3713400   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000+