Vyhľadávanie kontaktov na prácu do Nemecka

BIG MATE, s. r. o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1000+

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce bude vo zverenom regióne získavať pre nás potencionálnych pracovníkov pre prácu v Nemecku (živnostníkov - elektrikárov, inštalatérov, zváračov) podľa nášho zadania.

Stručný postup :
1. Vyhľadáte kontakt - osobne, emailom, telefonicky...je to na vás
2. Oslovíte kontakt - osobne, emailom, telefonicky... a predstavíte mu aktuálnu ponuku - napríklad - Elektrikár, na živnosť, nástup možný ihneď, odmena 18€ na hodinu, ubytovanie hradené, cesta nehradená, splatnosť faktúr 14 dní a pod.
3. Ak kontaktovaná osoba zhruba s danými podmienkami súhlasí, pošlete nám jej meno,priezvisko a telefónne číslo
4. Za daný kontakt dostanete dohodnutú odmenu + ak aj reálne nastúpi u nás na zákazku, tak budete po celú dobu trvaniu dostávať províziu z jeho odmeny.

Napríklad za 6 mesiacov nám prinesiete 50 relevantných kontaktov, pričom z nich nastúpia 5 pracovníci. Len na províziách z daných 5 pracovníkov si môžete vytvoriť príjem až 1000€ mesačne, ďalšie stovky eur za kontakty - a to všetko pravidelne, pokojne aj na dlhé mesiace dopredu.

Pozn. Nedostávate od nás žiadnu fixnú mesačnú odmenu. Vašu odmenu tvoria 2 časti.
1-za privedené kontakty
2-provízia za pracovníkov

Podmienka - kontakt sa nemôže vyskytovať v našej existujúcej databáze

Podmienka2 - kontaktujte nás výhradne emailom, my vás následne kontaktujeme

Pracujete koľko chcete a aj toľko zarobíte

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Naša spoločnosť sa venuje sprostredkovaniu práce pre živnostníkov v Nemecku. Na trhu sme viac ako 10 rokov a v tomto momente máme v Nemecku viac ako 160 pracovníkov. Ide najmä o elektrikárov, inštalatérov a zváračov, ktorým ponúkame stabilnú a dobre ohodnotenú prácu.
ID: 3713400  Dátum zverejnenia: 10.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000+