Obchodný zástupca/predajca BGE, Quan Garden Art, WWOO

Big Green Egg Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a iniciatívneho kolegu/kolegyňu s nadšením predávať značkové produkty, ktorý má rád okrem varenia aj veci pod kontrolou a hlavne sa vyzná vo svete vonkajšieho varenia.

Na čom budeš pracovať:

Na tvorbe siete predajcov vo svojom regione.
Kontaktovať potencionálnych zákazníkov domácnosti a profi gastro trh
Starať sa o autorizovaných predajcov
Vyhľadávať nových autorizovaných predajcov
Aktívne sa zúčastňovať veľtrhov, výstav a foodfestov v rámci SR a EU.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

živnosť ponúkame 5% z VO obratu bez DPH - náklady

- zaujímavá práca
- stretávanie sa so špičkovými šéfkuchármi
- vynikajúce chuťové zážitky
- zapožičanie modelu Big Green Egg MiniMax pre domácu potrebu
- mobilný telefón

Uchádzačov žiadame posielať životopis v vrátane motivačného listu na na e-mail [email protected] Následne vybraní uchádzači budú kontaktovaní za účelom osobného pohovoru v sídle spoločnosti Big Green Egg Slovensko, s.r.o. v Považskej Bystrici.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná pre zodpovednú osobu, ktorá miluje priamu komunikáciu s ľudmi, telefonovanie a pravidelné navštevovanie zákazníkov, výborný obchodník - predajca s príjemným vystupovaním a znalosťou predávať.
Hľadáme osobu, pre ktorú je predaj koníčkom, ktorá sa chce neustále vzdelávať, učiť a odborne rásť s orientáciou na naplnenie obchodných cieľov spoločnosti. Taktiež uchádzač musí byť pripravený často cestovať v v daných krajoch SR, zúčastňovať sa medzinárodných veľtrhov a výstav.

Big Green Egg Slovensko, s.r.o. je distribútor originálnych produktov Big Green Egg®, vonkajších betónových kuchýň WWOO, ONEQ a dizajnových ohniskových grilov, kuchýň a terasového nábytku Quan Garden Art, a exkluzívnych nožov švajčiarskeho výrobcu SKnife.

Zámostie 180
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Mgr. Dušan Divko, MBA
Tel.: +421905530973
E-mail: poslať životopis
ID: 3640396   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   živnosť ponúkame 5% z VO obratu bez DPH - náklady