Teamleader / Teamleaderka v sklade

Biedronka (Jeronimo Martins Slovensko, s. r. o.)

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacmesačný výkonnostný bonus do výšky 300 EUR. Konečný plat bude závisieť od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou niečoho nového? Lákajú Ťa zaujímavé výzvy? Využi túto jedinečnú príležitosť a pripoj sa k Biedronke - členovi skupiny Jeronimo Martins Group, ktorá je maloobchodným lídrom na poľskom trhu a rozširuje svoje podnikanie, aby privítala slovenských zákazníkov a zákazníčky! Hľadáme cieľavedomých, kreatívnych a proaktívnych ľudí do tímu, ktorí majú chuť formovať a určovať trendy na trhu s potravinami na Slovensku. Ak chceš každodenne ovplyvňovať skúsenosti a nákupné zvyky zákazníkov a zákazníčok, prihlás sa teraz!

Na tejto pozícii budeš zodpovedať za:

  • riadenie a koordináciu tímu,
  • výber zamestnancov, ich zaškolenie a rozvoj,
  • kontrolu procesov v sklade, zabezpečenie plynulého chodu, kontrolu a dohľad nad aktivitami v rámci skladu
  • zabezpečenie plnenia stanovených cieľov a kvalitatívnych aj kvantitatívnych ukazovateľov,
  • plánovanie zmien,
  • pravidelný reporting,
  • priebežnú kontrolú podmienok skladovania a prepravy tovaru v súlade s normami spoločnosti.

  • práca v dynamickom, novom a medzinárodnom prostredí, úzko prepojená na biznis a spolupracujúci tím v Poľsku,
  • pracovná zmluvu na dobu neurčitú,
  • motivujúce ohodnotnenie,
  • výkonnostný bonus,
  • profesionálne zaškolenie a príprava na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok - skúsenosti na vedúcej pozícii v oblasti riadenia tímu

Počet rokov praxe

1

  • skúsenosti s vedením, hodnotením a motiváciou tímu,
  • odolnosť voči stresu,
  • ochota stráviť obdobie zapracovania v Poľsku (cca. 5 mesiacov),
  • vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti.

Biedronka prináša na Slovensko svoj úspešný obchodný model a jej cieľom je dodávať slovenským zákazníkom a zákazníčkm kvalitné výrobky za najlepšie ceny. S viac ako 3 500 predajňami v 1 100 mestách, 17 distribučnými centrami a kanceláriami je Biedronka najväčším zamestnávateľom v Poľsku a vedie maloobchod už 29 rokov. Svojim zamestnancom a zamestnankyniam v oboch krajinách zaručuje Biedronka stabilitu, rast a možnosti rozvoja.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Rusinkova
E-mail: poslať životopis
ID: 4793087  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac