Špecialista nákupu - Junior

Biedronka (Jeronimo Martins Slovensko, s. r. o.)

Vajnorská 100/A, Nové Mesto, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.5.2024
1 600 EUR/mesiacKonečná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou niečoho nového? Lákajú Ťa zaujímavé výzvy? Využi túto jedinečnú príležitosť a pripoj sa k Biedronke - členovi skupiny Jeronimo Martins Group, ktorá je maloobchodným lídrom na poľskom trhu a rozširuje svoje podnikanie, aby privítala slovenských zákazníkov a zákazníčky! Hľadáme cieľavedomých, kreatívnych a proaktívnych ľudí do tímu, ktorí majú chuť formovať a určovať trendy na trhu s potravinami na Slovensku. Ak chceš každodenne ovplyvňovať skúsenosti a nákupné zvyky zákazníkov a zákazníčok, prihlás sa teraz!

Na tejto pozícii budeš:

  • aktualizovať produktové dáta v informačnom systéme, nastavovať dodávateľov a produkty, oceňovanie produky v systéme,
  • získavať dáta od dodávateľov a odberateľov, overovať ich, zadávať do systému a vykonávať zmeny,
  • vytvárať reporty, poskytovať dáta potrebné pre rozhodovanie,
  • zabezpečiovať riadnu dokumentáciu procesov - vypracovanie dokumentov, overenie ich úplnosti, archiváciu a zadávanie dát do systému,
  • prispievať k toku informácií medzi obchodným oddelením a ostatnými oddeleniami a dodávateľmi Jeronimo Martins Slovakia, objasňovať nejasnosti, potvrdzovať informácie a zasielať dopyty,
  • vykonávať ďalšie potrebné administratívne činnosti pre plynulý chod oddelenia.

  • práca v dynamickom, novom a medzinárodnom prostredí, úzko prepojená na biznis a spolupracujúci tím v Poľsku,
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú,
  • motivujúce ohodnotnenie a ďalšie benefity,
  • potrebné pracovné nástroje: počítač a mobilný telefón,
  • profesionálne zaškolenie a príprava na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

  • skvelé organizačné a komunikačné zručnosti,
  • pozornosť na detail,
  • odolnosť voči stresu,
  • schopnosť organizovať si svoj čas,
  • schopnosť ľahko sa prispôsobiť práci v náročnom podnikateľskom prostredí.

Biedronka prináša na Slovensko svoj úspešný obchodný model a jej cieľom je dodávať slovenským zákazníkom a zákazníčkm kvalitné výrobky za najlepšie ceny. S viac ako 3 500 predajňami v 1 100 mestách, 17 distribučnými centrami a kanceláriami je Biedronka najväčším zamestnávateľom v Poľsku a vedie maloobchod už 29 rokov. Svojim zamestnancom a zamestnankyniam v oboch krajinách zaručuje Biedronka stabilitu, rast a možnosti rozvoja.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Rusinkova
E-mail: poslať životopis
ID: 4784807  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac