Zvárač

Biebighäuser Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 5, Šurany
Termín nástupu
01.08.2020
700 EUR/mesiacPo úspešnom ukončení skúšobnej doby môže zamestnanec obdržať mesačný bonus vo výške 15% zo mzdy v závislosti od kvality práce, výkonu a dochádzky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných zváračov na zváranie oceľových rúr s hrúbkou steny do 2 mm. Pracuje sa na dve zmeny.
Stručná charakteristika práce:
- zváranie oceľových rúr
- zváranie dielov a podskupín
- starostlivosť o zverené nástroje a zariadenia.
Metóda zvárania TIG 141, kútový zvar FW.

Hlavné zamestnanecké výhody, ktoré naša firma ponúka sú:
- stabilná práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- bezplatné stravovanie plne hradené zamestnávateľom
- mesačný bonus vo výške 15% zo mzdy v závislosti od kvality práce, výkonu a dochádzky
- rizikové príplatky
- vianočný príspevok, mikulášske balíčky
- odborné školenia hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Podmienkou prijatia je základná skúška zvárača ZT-1 (zváranie ocele) podľa STN 050705.

Počet rokov praxe

1

- zručnosť a flexibilita
- ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť Biebighäuser Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového a strojárskeho priemyselu, ktorá vyvíja a vyrába komponenty a rúrové zostavy do automobilových motorov s použitím najmodernejších metód, plánovacích nástrojov a výrobných procesov.
ID: 3934354  Dátum zverejnenia: 7.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac