Výrobný kontrolór

Biebighäuser Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 5, Šurany
Termín nástupu
dohodou
700 EUR/mesiacMesačný bonus vo výške 10% zo mzdy v závislosti od kvality práce a dochádzky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola kvality výrobkov v procese výroby
- kontrola prvých dielov
- kontrola podľa dokumentácie
- meranie na konturografe, 3D meracom ramene, drsnomere
- vytváranie katalógov chýb
- práca v dvojzmennej prevádzke

Hlavné zamestnanecké výhody, ktoré naša firma ponúka sú:
- stabilná práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- bezplatné stravovanie plne hradené zamestnávateľom
- mesačný bonus vo výške 10% zo mzdy v závislosti od kvality práce a
dochádzky
- rizikové príplatky
- vianočný príspevok, mikulášske balíčky
- odborné školenia hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

SOCIÁLNE A OSOBNOSTNÉ KOMPETENCIE:
- Efektivita a zručnosť riešiť problémy
- Zodpovednosť a disciplinovanosť
- Flexibilita
- Proaktívny, strategický a racionálny prístup k
práci

Spoločnosť Biebighäuser Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového a strojárskeho priemyselu, ktorá vyvíja a vyrába komponenty a rúrové zostavy do automobilových motorov s použitím najmodernejších metód, plánovacích nástrojov a výrobných procesov.
ID: 3883639  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac