Pracovník/pracovníčka v sklade Prešov

Bidfood Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, kontrola, naskladnenie a expedícia materiálu pomocou skladovej manipulačnej techniky - NZV, skener
- etiketovanie, triedenie, skenovanie, prebaľovanie a páskovanie materiálu
- pomocné manipulačné práce v sklade
- práca na 1 - 2 zmeny
- príprava vozidiel na expedíciu

- perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- nákup produktov za zvýhodnené ceny
- motivujúce odmeňovanie a pravidelné prehodnocovanie mzdy s možnosťou kariérneho rastu
- možnosť stravovania sa priamo v jedálni spoločnosti
- príspevok zamestnávateľa na stravu nad rámec zákonníka práce
- organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
- podpora kultúrnych a športových aktivít
- školenie VZV plne hradené spoločnosťou

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis emailom na zuzana.ivanova@bidfood.sk
Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.2.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- oprávnenie na vysokozdvižný vozík výhodou
- prax v oblasti skladového hospodárstva výhodou
- dobré pracovné návyky
- flexibilita
- samostatnosť
- zodpovednosť
- práca vhodná pre ženy aj mužov

Bidfood Slovensko je súčasťou Bidfood group, ktorá je členom nadnárodnej spoločnosti Bidcorp s celosvetovou pôsobnosťou. Šírkou sortimentu v chladenom a mrazenom segmente je najväčšou spoločnosťou pôsobiacou na trhu. Celoplošná distribúcia zaisťuje každodenný dosah po celom Slovensku. Spoločnosť oslovuje všetky skupiny zákazníkov ako v retaili, tak v gastronómii.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Piešťanská 2321/71
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

ID: 3194024   Dátum zverejnenia: 10.1.2018