Skladník

Bidfood Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, kontrola a zaskladnenie tovaru
- etiketovanie, triedenie, skenovanie, páskovanie tovaru
- pomocné manipulačné práce
- príprava vozidiel na expedíciu
- udržiavanie poriadku a čistoty v sklade

- perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- nákup produktov za zvýhodnené ceny
- motivujúce odmeňovanie a pravidelné prehodnocovanie mzdy s možnosťou kariérneho rastu
- možnosť stravovania sa priamo v jedálni spoločnosti
- príspevok zamestnávateľa na stravu nad rámec zákonníka práce
- organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
- podpora kultúrnych a športových aktivít
- školenie VZV plne hradené spoločnosťou

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis osobne, poštou alebo emailom na bibiana.gajdosikova@bidfood.sk
Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- oprávnenie na vysokozdvižný vozík výhodou
- prax v oblasti skladového hospodárstva výhodou
- dobré pracovné návyky
- flexibilita
- zodpovednosť
- ochota pracovať na 2 až 3 zmeny
- práca vhodná pre ženy aj mužov

Bidfood Slovensko je súčasťou Bidfood group, ktorá je členom nadnárodnej spoločnosti Bidcorp s celosvetovou pôsobnosťou. Šírkou sortimentu v chladenom a mrazenom segmente je najväčšou spoločnosťou pôsobiacou na trhu. Celoplošná distribúcia zaisťuje každodenný dosah po celom Slovensku. Spoločnosť oslovuje všetky skupiny zákazníkov ako v retaili, tak v gastronómii.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bidfood Slovakia s.r.o.
Piešťanská 2321/71
91501 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Bibiana Gajdošíková
E-mail: poslať životopis
ID: 1696804   Dátum zverejnenia: 8.11.2017