Nákupca

Bidfood Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Ku Magašu 1, 080 01 Prešov- Haniská
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť a zodpovednosť o určený sortiment a jeho aktualizácia podľa dopytu na trhu
- nákup tovaru a komunikácia s dodávateľmi na dennej báze
- riešenie problémov týkajúcich sa dodávok tovaru
- evidencia skladového hospodárstva

- perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie, profesijného a osobného rastu
- kvalitné pracovné zázemie a priateľský kolektív
- odborné zaškolenie
- nákup produktov za zvýhodnené ceny
- príspevok zamestnávateľa na stravu nad rámec zákonníka práce
- organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
- podpora kultúrnych a športových aktivít
- kurz anglického jazyka

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom.

Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2017 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v obchode a potravinárstve výhodou
- prax na pozícií nákupcu podmienkou
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- samostatnosť, rozhodnosť, flexibilita, spoľahlivosť

Bidfood Slovensko je súčasťou Bidfood group, ktorá je členom nadnárodnej spoločnosti Bidcorp s celosvetovou pôsobnosťou. Šírkou sortimentu v chladenom a mrazenom segmente je najväčšou spoločnosťou pôsobiacou na trhu. Celoplošná distribúcia zaisťuje každodenný dosah po celom Slovensku. Spoločnosť oslovuje všetky skupiny zákazníkov ako v retaili, tak v gastronómii.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bidfood Slovakia s.r.o.
Piešťanská 2321/71
91501 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Bibiana Gajdošíková
E-mail: poslať životopis
ID: 1280370   Dátum zverejnenia: 13.11.2017