Obchodno - technický predajca priemyselných armatúr

BICKEL & WOLF Bratislava s.r.o.

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného kandidáta + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za predaj a prezentovanie produktov a riešení spoločnosti
• akvizícia nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí
• poskytovanie poradenstva pri výbere vhodného riešenia v závislosti od definovaných požiadaviek a potrieb zákazníkov
• príprava obchodnej a technickej časti cenových ponúk
• vedenie obchodných rokovaní so zákazníkmi
• príprava klientskych prezentácií
• práca čiastočne z homme ofice alebo z kancelárie v Bratislave; trvalé bydlisko v jednom z uvedených krajov

• vstupné zaškolenie
• zázemie silnej spoločnosti s 55 ročnou históriou na trhu
• mobilný telefón, notebook, osobné motorové vozidlo
• pružná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické + obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• orientácia v oblasti priemyselných armatúr
• prax v obchode
• spoľahlivosť, zodpovednosť, orientácia na výsledok
• príjemné a profesionálne vystupovanie
• veľmi dobré komunikačné schopnosti
• prezentačné zručnosti

Ako technicko obchodná spoločnosť, predáva Bickel & Wolf priemyselné armatúry, procesné technológie, skúšobnú ako aj baliacu a plniacu techniku.
Dlhoročné partnerstvá s našimi zákazníkmi umožňuje našim technikom individuálne uplatniť svoje bohaté know-how a technické inovácie.
Dobrá – často desiatky rokov trvajúca - spolupráca s výrobcami a neustále prispôsobovanie nášho sortimentu pre špecifické požiadavky v oblasti, priemyselných armatúr, procesných technológií, skúšobnej technike, ako aj baliacej a plniacej technike nám umožňuje, ponúkať kompletné produktové balíky a vytvárať riešenia na mieru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3997327  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac