Logo BICKEL & WOLF Bratislava s.r.o.

Sales support / podpora predaja

BICKEL & WOLF Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Astrová 16639, 821 01 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiac+ odmeny z obratu po skúšobnej dobe v závislosti od kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme svoj tím a možno hľadáme práve teba! Si dynamická a cieľavedomá osobnosť? Tak potom si tu správne. Budeš mať na starosti vystavovanie cenových ponúk pre naších zákazníkov na základe komunikácie s obchodnými zástupcami na Slovensku a s výrobnými závodmi v zahraničí.

Vzhľadom k tomu, že budeš každý deň komunikovať o technických detailoch našich výrobkov, požadujeme technické vedomosti ale aj komunikačné schopnosti. A taktiež angličtinu aspoň na komunikatívnej úrovni. Našiel si sa? Tak nám pošli svoj životopis.

Keďže s tebou rátame na pozíciu background sales office (vnútorný predaj), preferujeme schopnosť tímovej spolupráce, technické myslenie a komunikatívnosť. Vodičský preukaz nie je podmienkou.

Náplňou tvojej práce bude:
- Zodpovednosť za agendu inside sales (vnútorný predaj) pre pridelených zákazníkov - vytváranie cenových ponúk na základe požiadaviek zákazníka.
- Komunikácia so zákazníkmi (telefonicky, mailom), zisťovanie ich potrieb, budovanie vzťahov, zisťovanie aktuálnosti vydaných cenových ponúk.
- Komunikácia s obchodnými zástupcami v teréne podľa ich potrieb.
- Komunikácia s výrobnými závodmi o technických detailoch našich výrobkov, cien a dodacích termínoch za účeľom spracovania cenovej ponuky smerom na zákazníka.
- Udržiavanie a rozvoj databázy zákazníkov

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Stabilita medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť ďalšieho vzdelávania, predajných zručností, vrátane cudzích jazykov
- Trvalý pracovný pomer
- Mobilný telefón, Počítač
- Práca v dynamickom kolektíve
- Nástup možný ihneď

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis v SK a EN jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske zameranie, techniky zmýšľajúca osoba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii (napr. procesný/projektový/priemyselný inžinier, technológ, strojár) sú výhodou.
Skúsenosť s prácou na oddelení predaja vítaná.
Komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, odolnosť voči stresu

Ako technicko obchodná spoločnosť, predáva Bickel & Wolf priemyselné armatúry, procesné technológie, skúšobnú ako aj baliacu a plniacu techniku.
Dlhoročné partnerstvá s našimi zákazníkmi umožňuje našim technikom individuálne uplatniť svoje bohaté know-how a technické inovácie.
Dobrá – často desiatky rokov trvajúca - spolupráca s výrobcami a neustále prispôsobovanie nášho sortimentu pre špecifické požiadavky v oblasti, priemyselných armatúr, procesných technológií, skúšobnej technike, ako aj baliacej a plniacej technike nám umožňuje, ponúkať kompletné produktové balíky a vytvárať riešenia na mieru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 3335236  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac