Hlavný ekonóm/ka - účtovník/čka

BIBIANA

BIBIANA, medzinárodný dom umenia pre deti, Panská, Staré Mesto
Termín nástupu
ASAP, prípadne dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacodmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Zb. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme plus osobné ohodnotenie. Finálna výška mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od praxe a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatné a komplexné vedenie ekonomickej a účtovnej agendy, vedenie podvojného účtovníctva podľa platných predpisov
  • zostavovanie účtovných závierok a finančných výkazov
  • zabezpečenie účtovných termínov, pravidelný reporting v oblasti účtovníctva, výročná správa
  • rozpočet (vypracovanie podkladov, spracovanie zmien, sledovanie čerpania)
  • evidencia účelových prostriedkov poskytnutých zo štátneho rozpočtu, dotácie a ich zúčtovanie a vyúčtovanie pod.

Benefity podľa Kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa pre zamestnávateľov, ktorí pri odmeňovaní postupujú podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme (príspevok na doplnkové dôchodkové zabezpečenie, vyššia výmera dovolenky)

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- profesijný štruktúrovaný životopis
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

SOFTIP PROFIT Plus - Pokročilý
Štátna pokladnica - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax vo vedení podvojného účtovníctva a práci vo verejnej správe výhodou.

analytické myslenie, zodpovednosť

Štátna rozpočtová organizácia rezortu MK SR so zameraním na výchovu vzdelávania detí k umeniu, s celoslovenským a zahraničným pôsobením. Ponúka prácu v tvorivom kolektíve do 40 ľudí v centre Bratislavy. Organizujeme medzinárodné výstavy, podujatia a festivaly pre deti i odbornú verejnosť. Snažíme sa vychovávať k umeniu a cez umenie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Marta Jamrichova
Tel.: +421220467231
E-mail: poslať životopis
ID: 4811249  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac