Špecialista na financovanie firiem

Bibby Factoring Slovakia, a.s.

Miesto práce
Prievozská 4D, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte obchodného ducha a ste ambiciózny?

Do nášho obchodného týmu hľadáme energického kandidáta so skúsenosťami v aktívnom predaji úverových produktov firmám a orientáciou v logike financovania firiem.

Kto sme?

Sme Bibby Financial Services, factoringová spoločnosť, súčasťou silnej nadnárodnej finančnej skupiny s britskými koreňmi, ktorá poskytuje prevádzkové financovanie viac než 6 500 malým a stredným firmám po celom svete.

Čo Vás bude v Bibby baviť?

• aktívne vyhľadávať nové obchodné príležitosti (akvizície)
• viesť jednania s potenciálnymi klientmi spoločnosti a premieňať dopyty na nové obchodné prípady
• rozvíjať obchod s existujúcimi klientmi
• aktívne budovať a rozvíjať nové aj existujúce vzťahy s tretími stranami (sprostredkovateľmi)
• pripravovať návrhy na financovanie klientov a obhajovať ich pred schvaľovacou komisiou

Čo Vám môžeme ponúknuť?

• ATRAKTÍVNE PLATOVÉ OHODNOTENIE s bonifikáciou dosiahnutých predajných cieľov
• Možnosť profesijného rastu
• Príjemnú prácu v rodinnej atmosfére zohraného týmu
• Zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
• Systém firemných benefitov
• Týždeň dovolenky nad rámec zákonného nároku
• Firemné auto
• Flexibilnú pracovnú dobu

Nástup: dohodou

Prosíme uchádzačov, aby životopis alebo Linked-In profil posielali e-mailom na adresu [email protected] (Libuše Zejdová).
Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí budú pozvaní na prvé výberové kolo. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo obchodné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Aký je Váš profil?

• Máte minimálne 3 roky praxe na obchodnej pozícii v predaji úverových produktov firmám a spracovania návrhov na financovanie
• Máte vynikajúce komunikačné, argumentačné a vyjednávacie schopnosti
• Rád/a oslovujete nové kontakty a nadväzujete vzťahy v rámci networkingu
• Orientujete sa v oblasti financovania podnikov, máte obchodné a právne povedomie
• Ste asertívny/a a máte ťah na bránu
• Rád/a cestujete a máte vodičský preukaz sk. B
• Máte aspoň základnú znalosť AJ

Bibby Factoring Slovakia, a.s. je spoločnosť poskytujúca služby v oblasti prevádzkového financovania malých a stredných podnikov najmä formou faktoringu.
Je súčasťou nadnárodnej skupiny Bibby Financial Services, ktorá poskytuje svojim viac ako 11 000 klientom široké portfólio služieb a riešení nielen na báze faktoringu, ale aj vo forme poradenstva, konzultácií a podpory obchodu naprieč mnohými priemyslovými oblasťami. Rozsiahla sieť takmer 50 pobočiek pokrýva Veľkú Britániu, Írsko, USA, Kanadu, Singapur, Hong Kong, Poľsko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko, Českú republiku a Slovensko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2342424  Dátum zverejnenia: 6.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou