Konštruktér laserových strojov

BIATEC LASER TECHNOLOGY s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj špeciálnych laserových aplikácií
- inovácie a vývoj laserových komponentov
- vývoj nových metodík laserových procesov
- laserové mikroobrábanie, finišovanie
- návrh layoutov pre laserové pracoviská, automatizačné a procesné postupy.
- konštrukčné činnosti v oblasti CAD/CAM
- projektový manažér pre projekt Laserového Sinteringu

Práca v tíme
flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

NX - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- konštruktérske vedomosti a zručnosti
- ovládanie CAD systému, najlepšie NX
- samostatné myslenie
- prax v obore

Našou špecializáciou je vývoj nových laserových technológií a aplikácií v priemysle. Zároveň prinášame riešenia pre odvetvia, kde sa uplatnenie lasera zdalo byť až doteraz nemožné.

Pri vývoji zariadení využívame vlastné know-how našich vývojárov, spolupracujeme so špičkovými laserovými centrami a používame len kvalitné komponenty od renomovaných partnerov.

Ťažíme tiež s dlhoročných skúsenosti z podnikania v priemyselnej brandži. Sme súčasťou rodinného priemyselného holdingu Biatec Group. Aj vďaka tomu poznáme potreby priemyselných zákazníkov a ich komplexný pohľad na investície do nových technológií, vrátane hodnotenia ekonomických parametrov.

Priemyselné know-how a kapitálová sila skupiny Biatec Group nám umožňuje prinášať jedinečné riešenia a opakovateľnosť výroby za prijateľných nákladových podmienok.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2797026  Dátum zverejnenia: 3.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou