Junior nastavovač vstrekolisov

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac+ dochádzkový mesačný bonus 70€ a po skúšobnej dobe mesašný dochádzkový bonus 100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vykonáva nastavovanie strojov a procesných parametrov
* vykonáva zaznamenávanie zmien technologických parametrov, evidenciu údajov výroby
* výmenu foriem, sledovanie technického stavu vstrekolisov - nedostatky nahlasuje nadriadenému.
* údržbu vstrekolisov a evidenciu údajov
* v prípade potreby vykonáva čistenie vstrekolisov a periférií
* čistenie a základná údržba foriem
* práca na 3 zmeny

✔ práca na plný úväzok (hlavný pracovný pomer)
✔ 3 mesiace skúšobná doba
✔ pracovná zmluva už po roku na dobu neurčitú
✔ príplatky podľa zákonníka práce
✔ na výber: stravné lístky dobíjané na Edenred kartu alebo stravovanie v závodnej jedálni
✔ pitný režim zabezpečený počas celého dňa
✔ kompletne vybavené kuchynské priestory určené na prestávky a odpočinok
✔ šatňa so samostatnou sanitou a s vlastnou skrinkou na uschovanie svojich vecí
✔ OOPP zadarmo s logom spoločnosti
✔ možnosť zapojiť sa v MultiSport programe a využívať MultiSport kartu s príspevkom zamestnávateľa
✔ pracovná doba: ranná 6:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00, nočná 22:00 - 06:00
✔ práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
✔ príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
✔ možnosť využívania ZADARMO firemnú dopravu na všetky zmeny zo smerov:

1. Nitra – Lužianky – Zbehy – Čab

2. Lužany - Krtovce - Nitr. Blatnica - Radošina - Veľké Ripňany - Nové Sady

3. Merašice - Obsolovce – Horné Obdokovce – Čermany – Hruboňovo – Šurianky – Čab

4.  Topoľčany – Solčany – Oponice - Preseľany – Dolné Lefantovce - Výčapy - Opatovce

6.  Lehota - Veľké Zálužie - Báb - Rišňovce – Alekšince – Lukáčovce – Andač – Zbehy – Čab

7. Nové Zámky - Tvrdošovce - Rastislavice - Komjatice - Branč - Drážovce - Čab

8. Šurany – Úľany n/Ž - Mojzesovo - Černík - Veľký Cetín - Čechynce - Čab

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť samostatného riešenia zverených úloh
- preukaz žeriavnika a viazača bremien výhodou

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ing. Nikoleta Horvát
E-mail: poslať životopis
ID: 4830787  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac