Skladník - vodič vláčika

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
ASAP
1 025 EUR/mesiac+70€ mesačný dochádzkový bonus počas skúšobnej doby + po skúšobnej dobe navýšenie mzdy na 1139 €+100€ mesačný dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vyskladnenie materiálu potrebného na linku fyzicky a systémovo s dohliadnutím na dodržiavanie metódy FIFO
* zásobovanie liniek v určenom čase potrebným materiálom
* odvoz prázdnych obalov z liniek a oddelenia výstupnej kontroly
* zásobovanie liniek a oddelenia výstupnej kontroly potrebným obalovým materiálom
* odvoz a správne systémové zaskladnenie hotových výrobkov
* zodpovednosť za poriadok a čistotu na hale
* účasť na kvartálnych inventúrach
* práca v tíme na 3 zmeny

✔ práca na plný úväzok (hlavný pracovný pomer)
✔ 3 mesiace skúšobná doba
✔ pracovná zmluva už po roku na dobu neurčitú
✔ BONUSY: možnosť získať mesačný dochádzkový bonus, polročný a ročný dochádzkový bonus, koncoročnú odmenu
✔ na rannej zmene možnosť výberu obeda alebo stravného lístka, na poobedných a nočných zmenách stravné lístky
✔ po odpracovanom prvom mesiaci získanie kreditu na využívanie občerstvenia v stravovacích priestoroch spoločnosti dobíjaného vždy na začiatku ďalšieho mesiaca
✔ pitný režim zabezpečený počas celého dňa
✔ kompletne vybavené kuchynské priestory určené na prestávky a odpočinok
✔ šatňa so samostatnou sanitou a s vlastnou skrinkou na uschovanie svojich vecí
✔ OOPP zadarmo s logom spoločnosti
✔ možnosť zapojiť sa do MultiSport programu
✔ možnosť odborne rásť poskytnutím potrebných školení
✔ práca pre medzinárodnú, dynamickú a rozrastajúcu sa spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle
✔ motivujúce pracovné prostredie s dôrazom na tímového ducha

✔ možnosť využívania ZADARMO firemnú dopravu na všetky zmeny zo smerov:

1. Nitra – Lužianky – Zbehy – Čab
2. Nitrianska Blatnica – Radošina – Behynce - Veľké Ripňany – Malé Ripňany – Biskupová – Malé Zálužie - Nové Sady – Čab
3. Kapince – Merašice – Veľké Ripňany – Obsolovce – Horné Obdokovce – Čermany – Hruboňovo – Šurianky – Čab
4. Topoľčany – Solčany – Nitrianska Streda – Čeľadince – Kovarce – Ludanice – Dvorany n.Nitrou – Mýtna n/V – Kamanová – Preseľany – Hrušovany – Koniarovce – Výčapy Opatovce – Jelšovce – Čakajovce – Čab
5.  Nitry Kynek – Lehota – Veľké Zálužie – Báb – Rumanová – Čab
6.  Rišňovce – Alekšince – Lukáčovce – Andač – Zbehy – Čab
7. Oponice – Dolné Lefantovce – Bádice – Podhorany – Čab
8.  Tvrdošovce – Jatov – Rastislavice – Ružový dvor – Čab
9. Dvory nad Žitavou – Nové Zámky - Šurany – Komjatice – Veľký Kýr – Branč – Ivanka pri Nitre – Horné Krškany – Čab
10. Úľany n/Ž – Mojzesovo – Černík – Vinodol – Veľký Cetín – Paňa – Malý Cetín – Čechynce – Janíkovce – Drážovce – Čab

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, doprava, logistika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax na pozícii skladníka výhodou
Platný preukaz obsluhy MV výhodou
Prax s obsluhou MV
Prax v automobilovom priemysle výhodou
Skúsenosť so skladovým softvérom výhodou
Logické myslenie
Zodpovedný prístup k práci
Tímový hráč

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ing. Nikoleta Horvát
E-mail: poslať životopis
ID: 4805645  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 025 EUR/mesiac