Inžinier kvality

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa odvíja od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✔ kvalitatívnu prípravu a riadenie nových projektov od prijatia po zavedenie projektu do sériovej výroby
✔ prípravu projektu z hľadiska kvality
✔ predaj chýb surového materiálu v spolupráci s projektovým manažérom
✔ zabezpečovanie administratívnej výpomoci
✔ pomoc pri príprave systémovej dokumentácie, formulárov a inštrukcií
✔ podieľanie sa na úprave smerníc a iných dokumentov súvisiacich s odd. kvality
✔ tvorba a schvaľovanie hraničných vzoriek,
✔ riadenie reklamácií od zákazníka, evidencia reklamácií,
✔ analýza chýb v spolupráci s oddelením galvanizácie, vstrekovania plastov a laboratóriom,
✔ spoluúčasť na interných produktových auditoch,
✔ komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi v otázkach kvality,
✔ spolupráca na zákazníckych auditoch
✔kvalitatívne riadenie výrobkov v sériovej výrobe, tvorba a schvaľovanie hraničných vzoriek
✔ interné produktové audity
✔ zodpovednosť za pravidelný predaj chýb surového materiálu
✔ zodpovednosť za zavádzanie nápravných opatrení

✔ možnosť získať nové skúsenosti a prax v oblasti kvality
✔ práca pre úspešnú medzinárodnú automotive spoločnosť s možnosťou osobného, ale i odborného rozvoja
✔ motivujúce pracovné prostredie s dôrazom na tímového ducha
✔ práca na 1 zmenu (flexibilná pracovná doba)
✔ poskytnutie potrebných školení + komplet zaučenie na pracovnej pozícii
✔ príležitosť osobného rozvoja vďaka jazykovým kurzom
✔ využívanie firemnej dopravy na trase Nitra- Čab,
✔ stravovanie možné dvoma spôsobmi (obed v jedálni alebo stravné v hodnote 5,48€ /deň na stravovacej karte)
✔ sociálny program, firemné akcie, mimoriadne odmeny
✔ možnosť zapojiť sa v MultiSport programe a využívať MultiSport kartu s príspevkom zamestnávateľa

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

✔ tímový duch
✔ zodpovednosť
✔ spoľahlivosť
✔ trpezlivosť
✔ flexibilita
✔ komunikatívnosť
✔ znalosť anglického jazyka podmienka
✔ znalosť nemeckého jazyka výhoda
✔ iné znalosti: školenia z oblasti kvality (FMEA, 8D, 5W, Ishikawa, VDA6.5)

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4594320  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac