Senior účtovník

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac* Možné navýšenie mzdy po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✔ Vedenie podvojného účtovníctva
✔ Evidencia, kontrola a účtovanie dodávateľských faktúr
✔ Vystavovanie, evidencia a kontrola odberateľských faktúr
✔ Účtovanie interných dokladov
✔ Vedenie a účtovanie pokladne
✔ Príprava prevodných príkazov
✔ Spracovanie vybraných štatistík
✔ Spracovanie cestovných náhrad
✔ Archivácia dokumentov
✔ Pomocné práce pri mesačných a ročných uzávierkach

✔ práca pre úspešnú medzinárodnú automotive spoločnosť s možnosťou osobného, ale i odborného rozvoja
✔ motivujúce pracovné prostredie s dôrazom na tímového ducha
✔ práca na 1 zmenu (flexibilná pracovná doba)
✔ poskytnutie potrebných školení + komplet zaučenie na pracovnej pozícii
✔ príležitosť osobného rozvoja vďaka jazykovým kurzom
✔ využívanie firemnej dopravy na trase Nitra- Čab,
✔ stravovanie možné dvoma spôsobmi (obed v jedálni alebo stravné v hodnote 4,50€ /deň na stravovacej karte)
✔ sociálny program, firemné akcie, mimoriadne odmeny
✔ možnosť zapojiť sa v MultiSport programe a využívať MultiSport kartu s príspevkom zamestnávateľa

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5 rokov

Počet rokov praxe

5

- znalosť práce v MS Office - (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
- spoľahlivosť
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť samostatného riešenia zverených úloh
- ochota učiť sa nové veci
- tímový hráč

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4544545  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac