Pracovník výstupnej kontroly

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
626 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie vizuálnej kontroly finálnych výrobkov
- balenie skontrolovaných finálnych výrobkov do baliacich obalov
- rozdelenie poškodených finálnych výrobkov podľa typu chyby
- záznamy o výsledkoch kontroly do IS
- práca na 2-3 zmeny

- práca na plný úväzok (hlavný pracovný pomer)
- pracovná zmluva je na začiatok na 1 rok a potom sa predlžuje na dobu neurčitú
- prevažne sedavá práca, vhodnejšia pre ženy
- stravné lístky
- možnosť získať mesačný dochádzkový bonus, polročný a ročný dochádzkový bonus, koncoročnú odmenu
- po prvom odpracovanom mesiaci príspevok každý mesiac na občerstvenie
- práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
- príjemné pracovné prostredie

- možnosť využívania ZADARMO firemnú dopravu na všetky zmeny zo smerov:
1. Nitra – Lužianky – Zbehy – Čab
2. Nitrianska Blatnica – Radošina – Behynce - Veľké Ripňany – Malé Ripňany – Biskupová – Malé Zálužie - Nové Sady – Čab
3. Kapince – Merašice – Veľké Ripňany – Obsolovce – Horné Obdokovce – Čermany – Hruboňovo – Šurianky – Čab
4. Krušovce – Topoľčany – Solčany – Nitrianska Streda – Čeľadince – Kovarce – Ludanice – Dvorany n.Nitrou – Mýtna n/V – Kamanová – Preseľany – Hrušovany – Koniarovce – Výčapy Opatovce – Jelšovce – Čakajovce – Čab
5. Párovské Háje – Nitry Kynek – Lehota – Veľké Zálužie – Báb – Rumanová – Čab
6. Sasinkovo – Kľačany – Rišňovce – Alekšince – Lukáčovce – Andač – Zbehy – Čab
7. Oponice – Dolné Lefantovce – Bádice – Podhorany – Čab
8. Palárikovo – Tvrdošovce – Jatov – Rastislavice – Ružový dvor – Mojmírovce – Svätoplukovo – Cabaj Čápor – Čab
9. Dvory nad Žitavou – Nové Zámky – Bánov – Šurany – Komjatice – Veľký Kýr – Branč – Ivanka pri Nitre – Horné Krškany – Čab
10. Úľany n/Ž – Mojzesovo – Černík – Vinodol – Veľký Cetín – Paňa – Malý Cetín – Čechynce – Janíkovce – Drážovce – Čab

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 2-3 zmeny
- dobrý zrak (okuliare sú povolené)
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- precíznosť
- trpezlivosť

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3987768  Dátum zverejnenia: 16.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 626 EUR/mesiac