Operátor navešiavania/zvešiavania

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
INHEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
od 605,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva :
- navešiavanie plastových dielov na záves podľa pracovných postupov
- zvešiava pochrómované diely zo závesu podľa pracovných postupov
- vizuálnu kontrolu a balenie finálnych výrobkov, ktoré podliehajú kontrole na linke
- obsluhu terminálu na staniciach výrobnej linky
- rozdelenie výrobkov podľa typu chýb
- označovanie etiketami zabalené finálne výrobky
- záznamy výsledkov kontroly do IS Timeline
- balenie hotových dielov, ktoré sa nekontrolujú na linke, a ich posun na výstupnú kontrolu
- údržbu galvanickej linky a dodržiava všetky zavedené pracovné postupy pre údržbu galvanickej linky

Zodpovedá :
- za správne navešiavanie a zvešiavanie plastových dielov
- za vizuálnu kontrolu pochrómovaných dielov

- doprava do/zo zamestnania zadarmo ( smer TO a okolie, NZ, NR a okolie)
- dochádzkový bonus
- stravné lístky
- príplatky za nočnú prácu nad rámec ZP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 3zmeny
- zodpovednosť

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3718525  Dátum zverejnenia: 17.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 605,-€