927 - 987,5 EUR

Laboratórny asistent v chemickom laboratóriu

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá :
- za analýzu a kontrolu elektrolytických roztokov
- za odber a analýzu elektrolytických roztokov, titrácii a meraní
- za čistotu a poriadok na pracovisku
Vykonáva :
- samostatne všetky analýzy a fyzikálne testy (CASS test, test hrúbky vrstvy, TMT atď.)
- odoberanie vzoriek elektrolytických roztokov
- titráciu, fotometrické merania, merania pH, merania povrchového napätia
- kontrolu elektrolytických roztokov Hull cell komôrke
- objednávanie potrebných chemikálii v prípade potreby
- inventúru chemikálii v laboratórií
Spolupracuje :
- s oddelením galvanizácie a s oddelením kvality

- okrem mesačnej mzdy máš možnosť získať polročný a ročný dochádzkový bonus, koncoročnú odmenu
- stravné lístky na poobedných a nočných zmenách- na rannej si môžeš vybrať či chceš obed alebo stravné
- po odpracovanom prvom mesiaci a začiatkom každého ďalšieho nového mesiaca získavaš kredit na občerstvenie, ktorý môžeš využívať v stravovacích priestoroch spoločnosti
- pracuješ pre medzinárodnú, dynamickú a rozrastajúcu sa spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle
- motivujúce pracovné prostredie s dôrazom na tímového ducha
- ak si šikovný s potenciálom máš možnosť odborne rásť a sú ti poskytnuté potrebné školenia
- dopravu do práce a z práce máš zamestnávateľom poskytnutnú a hradenú

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

283
951 24 Čab

Kontakt

ID: 3715113   Dátum zverejnenia: 12.7.2019