Technická obsluha automatickej galvanizačnej linky

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-ide o obsluhu jednej z dvoch automatických galvanizačných liniek určených na povrchovú úpravu- pochrómovanie plastových komponentov
- zodpovednosť za plynulý chod galvanizačnej linky
- dodržiavanie predpísaných technologických postupov na dosiahnutie požadovaných parametrov povrchovej úpravy plastových komponentov
- pravidelná údržba galvanizačnej linky pri technologických odstávkach
- identifikovanie problémov, vykonanie nápravných opatrení a zaznamenávanie technických zásahov
- dopĺňanie prevádzkových chemických látok do dávkovacích zásobníkov
- spolupráca so zamestnancami laboratória, výroby a kvality
- práca v trojzmennej prevádzke

- možnosť navýšenia mesačnej mzdy po skúšobnej dobe
- zamestnanec ma možnosť získať polročný, ročný dochádzkový bonus a rovnako aj koncoročnú odmenu
- príplatky za nočnú prácu nad rámec zákona
- možnosť využívania firemnej dopravy
- príležitosť osobného rozvoja vďaka jazykovým kurzom
- stravovanie možné dvoma spôsobmi
- práca pre úspešnú medzinárodnú automotive spoločnosť s možnosťou osobného ale aj kariérneho rozvoja
- odborné školenia v oblasti galvanizácie nie len v priestoroch spoločnosti ale aj v zahraničí
- perspektívna práca s najmodernejšou technológiou

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.9.2018 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické príp. technické vzdelanie je výhodou nie však podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ambicióznych zamestnancov s chuťou učiť sa
Prax v oblasti povrchovej úpravy plastov / kovov príp. chemickej výroby sú výhodou nie však podmienkou
Ponúkame zaučenie na špičkových technológiách
Skúsenosti s obsluhou automatickej linky príp. chemickej výroby sú výhodou nie však podmienkou
Flexibilita, spoľahlivosť a zodpovednosť
Znalosť základov anglického príp. chemickej výroby sú výhodou nie však podmienkou

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Čab 283
951 24 Čab

Kontakt

ID: 2986148   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900