Skladník vo výrobe

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyskladnenie materiálu potrebného na linku fyzicky a systémovo ( FIFO)
- Zásobovanie liniek v primeranom čase potrebným materiálom
- Odvoz prázdnych obalových materiálov z liniek a finálnej kontroly
- Zásobovanie liniek a finálnu kontrolu potrebným obalovým materiálom
- Odvoz a správne systémové zaskladnenie hotových výrobkov
- Zodpovednosť za poriadok a čistotu na hale
- Účasť na inventúrach
- Práca na tri zmeny

- práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
- motivujúce pracovné prostredie s dôrazom na tímového ducha
- možnosť odborného rastu, poskytnutie potrebných školení
- doprava zabezpečená zamestnávateľom
- zaujímavé finančné ohodnotenie (bonusy)

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.
Záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.11.2017 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, doprava, logistika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Min. 1 rok praxe v podobnej pracovnej pozícii
Platný preukaz obsluhy MV výhodou
Prax s obsluhou MV
Prax v automobilovom priemysle výhodou
Skúsenosť so skladovým softvérom výhodou
Zodpovedný prístup k práci
Tímový hráč

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Čab 283
951 24 Čab

Kontakt

ID: 2429007   Dátum zverejnenia: 12.10.2017