Zmenový majster výroby

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie, kontrola a organizácia skupiny operátorov počas pracovnej zmeny vo výrobe
- práca v 3-zmennej prevádzke
- zodpovednosť za plnenie výrobného plánu
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených výrobných postupov, princípov a príručiek
- zodpovednosť za kvalitu práce, disciplínu a poriadok na pracovisku
- úzka spolupráca s oddeleniami plánovania výroby, kontroly kvality a oddelením galvanizácie
- spolupráca pri zaškoľovaní nových operátorov
- podávanie správ o plnení výrobných plánov a organizovaní pracovných zmien vedúcemu výroby

- práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
- možnosť odborného rastu a osobného rozvoja
- možnosť využívania jazykových kurzov
- stravovanie možné dvoma spôsobmi- na rannej zmene formou obedov alebo stravné v hodnote 3,60€, na poobednej a nočnej zmene je automaticky stravné
- príplatok za nočnú prácu nad rámec zákonnému príplatku
- možnosť získať polročný, ročný dochádzkový bonus a vianočnú odmenu
- možnosť využívania firemných autobusov hradených zamestnávateľom

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s riadením tímu zamestnancov
- orientácia na plnenie výkonu a kvality
- bezúhonnosť, tímová práca, precíznosť, zodpovednosť
- zmysel pre poriadok a disciplínu

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2356880  Dátum zverejnenia: 10.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 €