Laboratórny asistent / -ka

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v chemicko-fyzikálnom laboratóriu
- Vykonávanie laboratórnych skúšok zloženia elektrolytických roztokov
- Uskutočňovanie titrácií
- Fotometrické merania
- Vyhodnocovanie a evidencia výsledkov meraní
- Testovanie vyrobených dielov (testovanie kvality kovových vrstiev, pórov na povrchu a pod.)
- Komunikácia s kolegami na oddelení galvanizácie a oddelení kvality

- Práca pre jedného z lídrov na trhu v oblasti galvanického chrómovania
- Odborný rast, kontakt s najmodernejšími technológiami
- Spolupráca s odborníkmi v danej oblasti
- Motivujúce pracovné prostredie s dôrazom na tímového ducha
- Ponuka stabilného zamestnania
- Možnosť využívať dopravu do zamestnania hradenú zamestnávateľom
- Možnosť využívať jazykové kurzy, hradené zamestnávateľom
- Stravovanie dvoma spôsobmi- jedáleň formou obedov alebo stravné v hodnote 3,60€
- Okrem mesačnej mzdy možnosť získať polročný, ročný dochádzkový bonus a vianočnú odmenu

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ resp. VŠ vzdelanie
- Schopnosť dorozumieť sa v anglickom jazyku alebo nemeckom jazyku v ústnej a písomnej forme
- Ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni
- Tímový hráč
- Spoľahlivosť a dôslednosť
- Ochota učiť sa nové veci

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Čab 283
951 24 Čab

Kontakt

ID: 1589592   Dátum zverejnenia: 10.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900