Chyžná/Upratovačka

BHG s.r.o.

Miesto práce
River view Residence Bratislava, Hradné údolie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
824 EUR/mesiac+ 100% garancia zvýšenia platu za odpracované roky u nás.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb a spoločenských priestorov
- Vykonávanie upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet).
- Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch.
- Dodržiavanie hygienických štandardov.
- Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb.

Informácie o výberovom konaní

Práca krátky/dlhý týždeň 9:00 - 16:00

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- Poriadkumilovnosť a pracovitosť
- Zmysel pre detail a čistotu
- Samostatnosť a dôslednosť
- Pozitívny prístup k ľudom

Menší luxusný boutique hotel v srdci Bratislavy so 7 izbami s nádherným výhľadom ponad rieku Dunaj. Hotel sa nachádza na hradnom kopci v pešej vzdialenosti od Bratislavského hradu a 900 metrov od centra starého mesta.
ID: 3891548  Dátum zverejnenia: 18.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 824 EUR/mesiac