Osobná asistentka konateľa

RED a.s.

Miesto práce
Pribišova 47, Karlova Ves
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1054

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- celkový chod recepcie, príjem pošty, kontrola elektronickej komunikácie s inštitúciami, telefonická komunikácia s partnermi, vybavovanie termínov
- kontrola platieb , evidencia pošty a úhrad
- základná fakturácia, personalistika, účtovníctvo
- starostlivosť o recepciu, návštevy, partnerov, kuchynku,
- dopĺňanie
- príprava občerstvenia pre konateľa ( desiata, olovrant atď.) a pre partnerov
- do nášho teamu hľadáme stabilnú posilu, ktorá bude svedomito plniť svoje povinnosti, je ústretová, má profesionálne vystupovanie na úrovni
-aktívny vodič, najlepšie s vlastným autom

- pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky raz mesačne,
- práca v stabilnej spoločnosti zaoberajúcej sa stavebníctvom
- mladý dynamický kolektív
- firemný počítač a telefón

- pracovný pohovor, bude mať minimálne jedno kolo, kde sa oboznámime so základnými znalosťami uchádzača, ako aj s jeho celkovým portfóliom.
- nástup je okamžite, najneskôr 1.11.2019

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- milá a ústretová povaha
- teamový hráč, ktorý vie ale aj pracovať samostatne
- výborné komunikačné zručnosti
- efektívna organizácia a plánovanie pracovných úloh
- dobré zvládanie stresových situácií
- samostatnosť a zodpovednosť
- základné znalosti podvojného účtovníctva
- logické myslenie
- flexibilnosť, zodpovednosť a ochota učiť sa nové veci a prispôsobovať sa situácii

Firma RED_REAL ESTATE DEVELOPMENT a. s, skrátený názov: RED a. s. sa zaoberá činnosťami spojenými s dokončovaním stavebných prác pri realizácii exteriérov a interiérov, čistiacimi a upratovacími službami, kúpou tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), prenájmom hnuteľných vecí, prenájmom nehnuteľností, spojeným s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, prípravné práce k realizácii stavby, správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností , sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
uskutočňovanie stavieb a ich zmien
ID: 3717874  Dátum zverejnenia: 23.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1054