Prípravár stavieb, 3D grafik

RED a.s.

Miesto práce
Pribišova 47, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
1054 - minimálny nástupný plat, resp. po dohode po absolvovaní pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v programoch Práca v programoch AutoCAD, Revit, Sketchup, Word, Excel, 3D Max ( poprípade aspoň niektorý z nich)
Príprava podkladov a pomoc hlavnému architektovi pri návrhoch.

Služobný telefón, počítač, auto.
Pravidelné firemné teambuildingy, spoločné raňajky, školenia, večierky
Práca v mladom dynamickom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, architektúra

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Autodesk 3ds Max - Pokročilý
Autodesk Revit Architecture - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme loajálneho zamestnanca na dlhodobú spoluprácu na rôznych projektoch.Požadujeme efektivitu, zodpovednosť, samostatnosť, otvorenosť, flexibilnosť.

Firma RED_REAL ESTATE DEVELOPMENT a. s, skrátený názov: RED a. s. sa zaoberá činnosťami spojenými s dokončovaním stavebných prác pri realizácii exteriérov a interiérov, čistiacimi a upratovacími službami, kúpou tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), prenájmom hnuteľných vecí, prenájmom nehnuteľností, spojeným s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, prípravné práce k realizácii stavby, správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností , sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
uskutočňovanie stavieb a ich zmien
ID: 3549393  Dátum zverejnenia: 3.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1054 - minimálny nástupný plat, resp. po dohode po absolvovaní pohovoru