Skladník pre e-shop

BG trade, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Jun 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Fyzická zdatnosť a základná manuálna zručnosť.
• Príjem a naskladnenie tovaru fyzicky aj systémovo.
• Kontrola sprievodnej dokumentácie tovaru.
• Príprava preskladnení pre expedíciu tovaru.
• Výdaj tovar podľa skladových pozícií v nadväznosti na dodacie dokumentáciu.
• Administratívne činnosti spojené s transportom a inventarizáciou sortimentu.
• Tlač prepravných etikiet.
• Príprava podkladov pre uzávierku expedície.
• Samostatnosť a zodpovednosť.
• Elementárne znalosti používania PC.

- možnosť kariérneho rastu
- platené voľno
- koncoročné a mimoriadne odmeny
- zamestnanecké zľavy
- mladý a priateľský kolektív

Ak by si mal o túto pracovnú pozíciu záujem, zašli nám prosím svoj životopis najlepšie aj s fotografiou. Vopred veľmi pekne ďakujeme každému uchádzačovi za záujem. Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Výhoda prax na VZV (nie je podmienkou)

Firma pôsobiaca v oblasti e-commerce. Poskytujeme kompletnú správu internetovým obchodom, od tvorby samotného webu, cez nastavenie a optimalizáciu marketingu, až po zákaznícku podporu.

Kontakt

ID: 4824566  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac