Можливість для людей з України

Kvalitár/Kvalitárka

BG-Graspointner s. r. o.

Miesto práce
Kuchyňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 300 EUR/mesiac- slušné platové ohodnotenie , zákl.mesač.mzda /8 hod do 1 300 € brutto v závislosti od vzdelania a skúseností, 13.platov, stravenky, +štvrťročné prémie, pravidelné prehodnocovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zhotovenie príslušných kvalitatívnych dokumentov
- dohľad nad dodržiavaním požiadaviek na výrobu podľa
prísluš.noriem a smerníc
- spolupráca s ved.výroby a technológom pri auditoch a
inšpekciách kvality
- plánovanie a riadenie kvalitatívnych postupov, kontrola a
uvoľňovanie vstupných surovín
- zaistenie kvality výroby, analýza výr.procesov, spracovanie
reklamácií a prev.opatrení

- odborné zaškolenie s možnosťou ďalšieho zvyšovania si
kvalifikácie
- stále nová a zaujímavá práca, možnosť práce aj na
skrátený prípadne v kombinácii s inou činnosťou na plný
úväzok

Spoločnosť BG-Graspointner s.r.o.je zahraničná spoločnosť so sídlom v Kuchyni. Spoločnosť s 25 ročnou históriou sa vypracovala na lídra v segmente výroby betónových odvodňovacích a káblových žľabov na Slovensku. Z dôvodu zvyšujúcich sa nárokov na kvalitu našich výrobkov pre zahraničný a domáci trh, bola vytvorená nová prac.pozícia KVALITÁR / KVALITÁRKA. V princípe ide o ustráženie konštantnej kvality a prebratie agendy od kolegu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

spoľahlivosť, ochota pracovať, zodpovednosť

Spoločnosť BG-Graspointner s.r.o., so sídlom v Kuchyni na Záhorí vznikla v r.1996. Je 100% dcérskou spoločnosťou rakúskej BG-Graspointner GmbH - popredného výrobcu prvkov pre povrchové odvodnenie v Rakúsku.
BG-Graspointner s.r.o., je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá vyrába, dováža a predáva BG - Betónové odtokové a káblové žľaby ako aj rôzne betónové výrobky ako odlučovače, lapače tukov, šachty zo sesterskej spoločnosti v Seredi. Za dlhoročného pôsobenia na slovenskom trhu sa naša spoločnosť stala lídrom na trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4359430  Dátum zverejnenia: 5.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac