Vodič sk. B,C v Rožňave (Brzotín)

BEZPEČNÉ LIEHOVINY s.r.o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
23.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiacmzda za nadčas, príplatky za prácu cez víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky na zamestnanca - vodič :
- skúsenosti s vedením vozidla skupiny C, B
- platná kvalifikačná karta pre vodiča
- platná zdravotná prehliadka pre vodiča nákladného vozidla
- skúsenosti s prenosnou registračnou pokladňou výhodou
- nefajčiar
- bezúhonnosť
- flexibilita
- ochota pracovať nadčas
- schopnosť viesť vozidlo aj na dlhšie vzdialenosti
- starostlivosť o pridelené vozidlo a aj o zverený tovar
- starostlivosť o pridelenú hotovosť
- vysoký stupeň čistoty
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- spôsobilosť na výkon pracovnej pozície
- radosť pracovať z ľuďmi
- platná tachografická karta nie je podmienkou
- preprava sortimentu: alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, pivo,
pochutiny, cukrovinky, tabakové výrobky, potraviny.

- stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
- kvalitné vstupné zaškolenie
- flexibilnú pracovnú dobu
- nadštandardné pracovné ohodnotenie
- odmenu za prácu nadčas
- odmena za doporučenie nového zamestnanca
- zľavy pre zamestnancov na nákup v predajniach MAX XL Diskont
spoločnosti BEZPEČNÉ LIEHOVINY s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

- Zdravotný preukaz

veľkoobchod a maloobchod s nápojmi - alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, pivo, pochutiny, cukrovinky, tabakové výrobky, potraviny.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3961735  Dátum zverejnenia: 3.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac