950 - 1 050 EUR

Ranná zmena! Výrobný pracovník (skladanie magnetických obvodov)

BEZ TRANSFORMÁTORY, a.s.

Miesto práce
Rybničná, 831 06 Vajnory
Termín nástupu
01.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prepúšťajú? My naberáme!
Ak máš dosť neistoty a hľadáš stabilnú prácu, tak si na správnom mieste.
*Nie sme pásová výroba!
Tvojou úlohou bude:
- Skladanie magnetických obvodov
- Lepenie magnetických obvodov
- Dodržiavanie technologických, pracovných a kontrolných postupov pri práci
- Fyzické vykonávanie činnosti spojenej s manipuláciou s materiálom
- Dodržiavanie zásad BOZP, hygieny práce, požiarnych predpisov a platných organizačných smerníc platných na pracovisku

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 3,62€/h + individuálne prémie (100€) + výkonnostné prémie a príplatky za zmennosť a nadčasy podľa zákona

- Možnosť výrazného zvýšenia zárobku v závislosti od výkonu
- Možnosť kariérneho rastu, školenia v oblasti a navyšovania kompetencií
- Možnosť využiť rekreačné zariadenia spoločnosti
- Príspevky pri pracovných výročiach
- Možnosť ubytovania

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis na email: [email protected]
Týmto spoločnosti BEZ TRANSFORMÁTORY, a.s. udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v životopise, osobnom dotazníku a osobných údajov získaných pri osobnom pohovore podľa zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niekotrých zákonov v znení zákona č. 84/214 Z.z.
Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske, technické, stavebné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť, dôslednosť
- Znalosť čítania výkresov/technické myslenie
- Užívateľská schopnosť práce s PC
- Vzdelanie technického/strojárskeho zamerania *výhodou
- Žeriavnický preukaz, preukaz viazača bremien *výhodou

Sme dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením, zaoberajúca sa výrobou transformátorov s dlhoročnou tradíciou. Okrem výrobného závodu v Bratislave máme ďaľšie závody v Plzni /ETD TRANSFORMÁTORY/ a v Brne /ESB Elektrické stroje/. Spolu s našou materskou spoločnosťou SVEL, ktorá má sídlo v Jekaterinburgu, v súčasnosti zamestnávame viac ako 2300 zamestnancov spolu v 6 výrobných závodoch.
Spoločnosť SVEL ako jeden z popredných ruských výrobcov elektrických zariadení je na trhu od roku 2003 a objem jej tržieb každoročne rastie o 30%.

www.bez.sk
www.svel.ru

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Rybničná 40
835 54 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Mikulka
E-mail: poslať životopis
ID: 3783892   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3,62€/h + individuálne prémie (100€) + výkonnostné prémie a príplatky za zmennosť a nadčasy podľa zákona