Nákupca- teamleader

BEZ TRANSFORMÁTORY, a.s.

Miesto práce
Rybničná, 831 06 Vajnory
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej bratislavskej BEZ-ky nehľadáme typického buyera. Neponúkame typický "9 to 5 job" ktorý si vyberieš, aby si zaplnil prázdne miesto v CVčku. Dokonca si myslím, že ak si vyberáš prácu podľa Multisport kartičky, nie sme kompatibilní v očakávaniach. Hľadáme človeka, čo je schopný pracovať v punkovej štruktúre a postupom času ju s manažérom meniť na symfonický orchester.

Preto bude tvojou náplňou práce:
- vedenie činnosť nákupu
- zaisťovanie nákupu materiálu, služieb a majetku spoločnosti
- dokumentácia informácií o stave zásob
- vedenie tendrov
- sledovanie stavu skladových zásob, zodpovedanie za aktuálnosť skladových zásob v systéme
-odsúhlasovanie faktúr a zaisťovanie expedície, príjmu a vyskladnenia
-zastupovanie manažéra v prípade neprítomnosti, reportovanie za menší team (5 ľudí)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1600 EUR fix, celková mzda bude zodpovedať profesným znalostiam uchádzača

-možnosť kariérneho rastu, školenia v oblasti a navyšovania kompetencií
- semiflexibilná pracovná doba ( prítomnosť nutná medzi 8:30 a 14:30)
-možnosť využiť rekreačné zariadenia spoločnosti
- príspevky pri pracovných výročiach
- telefón a notebook aj na súkromné účely
-teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

-skúsenosť na pozícii nákupcu vo výrobnej/strojárskej/elektrotechnickej spoločnosti
-Excel na pokročilej úrovni (VLOOKUP, grafy, kontingenčné tabuľky)
-znalosť práce s MRP systémami (SAP veľkou výhodou)
-anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2)
-vnímavosť, zodpovednosť, proaktivita

Sme dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením, zaoberajúca sa výrobou transformátorov s dlhoročnou tradíciou. Okrem výrobného závodu v Bratislave máme ďaľšie závody v Plzni /ETD TRANSFORMÁTORY/ a v Brne /ESB Elektrické stroje/. Spolu s našou materskou spoločnosťou SVEL, ktorá má sídlo v Jekaterinburgu, v súčasnosti zamestnávame viac ako 2300 zamestnancov spolu v 6 výrobných závodoch.
Spoločnosť SVEL ako jeden z popredných ruských výrobcov elektrických zariadení je na trhu od roku 2003 a objem jej tržieb každoročne rastie o 30%.

www.bez.sk
www.svel.ru

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Rybničná 40
835 54 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Černay
E-mail: poslať životopis
ID: 3730587   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1600 EUR fix, celková mzda bude zodpovedať profesným znalostiam uchádzača