Sales Engineer s technickým backgroundom!

BEZ TRANSFORMÁTORY, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Komplexný predaj transformátorov
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, monitorovanie trhu, konkurencie a potenciálnych zákazníkov
-Príprava technických a obchodných návrhov
-Technické a obchodné rokovania s potenciálnymi zákazníkmi, monitorovanie plnenia zmluvných záväzkov, získavanie spätnej väzby
-Práca v CRM, pravidelný reporting
-Časté (až 50%) služobné cesty po Českej republike a na Slovensku
- Účasť na výstavách a technických konferenciách

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1200 EUR fix . Finálna mzda bude závisieť od skúseností jednotlivých kandidátov. Okrem fixu poskytujeme aj ročnú odmenu v závislosti od plnenia predajných plánov.

-Motivačná zložka mzdy
-Možnosť využitia rekreačných zariadení spoločnosti
-Príspevky pri pracovných výročiach
-Občerstvenie na pracovisku
-Možnosť kariérneho rastu
-Flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické (prípadne iné v kominácii s praxou v odbore)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-Znalosť jazykov slovenčina / čeština+ angličtina, ruština ( veľkou výhodou)
- Vysoká miera samostatnosti, schopnosť viesť obchodné stretnutia
- Schopnosť pracovať organizovane a v teame
- Vysoká výkonnosť a produktivita, orientácia na výsledok (can do attitude)
- Ochota cestovať na časté služobné cesty

Sme dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením, zaoberajúca sa výrobou transformátorov s dlhoročnou tradíciou. Okrem výrobného závodu v Bratislave máme ďaľšie závody v Plzni /ETD TRANSFORMÁTORY/ a v Brne /ESB Elektrické stroje/. Spolu s našou materskou spoločnosťou SVEL, ktorá má sídlo v Jekaterinburgu, v súčasnosti zamestnávame viac ako 2300 zamestnancov spolu v 6 výrobných závodoch.
Spoločnosť SVEL ako jeden z popredných ruských výrobcov elektrických zariadení je na trhu od roku 2003 a objem jej tržieb každoročne rastie o 30%.

www.bez.sk
www.svel.ru

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Rybničná 40
835 54 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Černay
E-mail: poslať životopis
ID: 3632546   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 EUR fix . Finálna mzda bude závisieť od skúseností jednotlivých kandidátov. Okrem fixu poskytujeme aj ročnú odmenu v závislosti od plnenia predajných plánov.