Systémový administrátor

BEZ TRANSFORMÁTORY, a.s.

Miesto práce
Rybničná, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1700,- Eur v závislosti od individuálnych schopností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Automatizácia činnosti podniku
Administrácia a rozvoj komunikačných kanálov na zabezpečenie konektivity
Participácia na tvorbe stratégie bezpečnosti sietí
Participácia na definovaní stratégie množstva a kvality potrebného HW, SW a tiež potrebu aktualizovať kancelárske zariadenia už inštalované v podniku
Vykonávanie a/alebo organizovanie potrebného školenia zamestnancov spoločnosti pri prevádzkovaní vyššie uvedených produktov (najmä vstupné školenia)
Riešenie prevádzkových problémov s cieľom odstrániť problematické situácie
Zálohovanie
Analýza a improvement
Dodržiavajte požiadaviek dokumentácie pre systém kvality, ktorým sa riadi činnosť oddelenia

Informácie o výberovom konaní

Stabilitu silnej nadnárodnej spoločnosti
Platové podmienky závísia od pracovných skúseností
Možnosť vzdelávania a osobného rastu prostredníctvom rôznych školení
Prostredie, kde sa cení inovácia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - expert
Klient/server administrácia - expert
Administrácia Windows serverov - expert
Administrácia Microsoft SQL Server - expert
Microsoft Hyper-V - expert

Vodičský preukaz

B

Precíznosť, komunikatívnosť, schopnosť vysvetliť, vedieť komunikovať s technickými odborníkmi a programátormi.
Znalosť ITIL, CISCO, IBM servers
Vítané certifikáty: MCTS, MCSA, CISSP, CISA, CISM, CCSP
Praktické skúsenosti v oblasti správy a technickej podpory, znalosť technologii: Cisco, MS AD, MS Windows Server 2008/2012R2/2016, MS Exchange 2010, Hyper-V, Veeam vSphere. Stack protokolov TCP/IP SMTP POP3 FTP HTTP/HTTPS

Sme medzinárodná výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením, zaoberajúca sa výrobou transformátorov so 116 ročnou históriou. Okrem výrobného závodu v Bratislave máme ďaľšie závody v Brne a v Plzni. V súčasnosti zamestnávame viac ako 550 zamestnancov v týchto 3 závodoch.
Materská spoločnosť SVEL má sídlo Jekaterinburgu. Na trhu pôsobí od roku 2003. V ruskej federácii má 3 výrobné závody v ktorých zamestnáva 1800 zamestnancov.

www.bez.sk
www.svel.ru

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Rybničná 40
835 54 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juraj Drucker
Tel.: +421917959949
E-mail: poslať životopis
ID: 3552862   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1700,- Eur v závislosti od individuálnych schopností vybraného kandidáta