Vývojový pracovník projekcie

BEZ TRANSFORMÁTORY, a.s.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vypracovávanie projektov a výpočtov transformátorov a tlmiviek podľa požiadaviek zákazníka v súlade s platnými normami a odbornými právnymi predpismi ,
- špecifikácia materiálu na výrobu navrhnutých transformátorov a tlmiviek
- sledovanie výroby navrhnutých transformátorov a tlmiviek a riešenie problémov súvisiacich s ich výrobou a skúškami,
- vypracovávanie a posúdenie návrhov zmenového riadenia a ich realizáciu v technickej dokumentácii
- vypracovanie technických podkladov v rámci ponukovej činnosti a pre propagáciu nových výrobkov
- spolupráca pri tvorbe a posudzovaní noriem a technických podmienok z odboru transformátory
- spolupráca pri materiálovom marketingu v oblasti nových materiálov
- spolupráca s externými organizáciami, vývojovými pracoviskami a technickými univerzitami
- systematické štúdium a sledovanie svetového vývoja v odbore transformátory a aplikácia poznatkov v praxi
- vypracovanie technologickej dokumentácie

- neustále zvyšovania kvalifikácie
- jazykový kurz
- využívanie vlastnej kreativity a iniciatívy,
- osobnostný a odborný rast
- vlastné rekreačné zariadenia

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis na email a zároveň:
týmto spoločnosti BEZ TRANSFORMÁTORY, a.s. udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v životopise, osobných údajov získaných pri osobnom pohovore, podľa zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov č. 84/214 Z.z.
Vaša žiadosť a ostatné osobné údaje o Vás budú po ukončení výberového konania skartované,/vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer - fakulta elektrotechnická

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou
znalosť programu SAP je výhodou

Výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením, zaoberajúca sa výrobou transformátorov so 115 ročnou históriou

www.bez.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Rybničná 40
835 54 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Macková
Tel.: +421 0918 975 434
E-mail: poslať životopis
ID: 3224492   Dátum zverejnenia: 14.12.2017