Operátor pri delení transformátorového plechu

BEZ TRANSFORMÁTORY, a.s.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Delenie transformátorového plechu
Skladanie magnetických obvodov - lepenie a natieranie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,62 €/hod. +100 € (úkolová mzda v triede 4,75 €/hod.)

Stravovanie vo vlastnej jedálni
Poskytovanie pobytu vo vlastných rekreačných zariadenia v Tatranskej Kotline a na Donovaloch
Zabezpečenie vzdelávania vo vlastných priestoroch osvedčenými lektormi

Informácie o výberovom konaní

Práca je v nepretržitej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Odborná a zdravotná spôsobilosť

Sme dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením, zaoberajúca sa výrobou transformátorov s dlhoročnou tradíciou. Okrem výrobného závodu v Bratislave máme ďaľšie závody v Plzni /ETD TRANSFORMÁTORY/ a v Brne /ESB Elektrické stroje/. Spolu s našou materskou spoločnosťou SVEL, ktorá má sídlo v Jekaterinburgu, v súčasnosti zamestnávame viac ako 2300 zamestnancov spolu v 6 výrobných závodoch.
Spoločnosť SVEL ako jeden z popredných ruských výrobcov elektrických zariadení je na trhu od roku 2003 a objem jej tržieb každoročne rastie o 30%.

www.bez.sk
www.svel.ru

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Rybničná 40
835 54 Bratislava
ID: 3126206   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,62 €/hod. +100 € (úkolová mzda v triede 4,75 €/hod.)