Operátor pri delení transformátorového plechu

BEZ TRANSFORMÁTORY, a.s.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,62 €/hod. +100 € (úkolová mzda v triede 4,75 €/hod.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Delenie transformátorového plechu
Skladanie magnetických obvodov - lepenie a natieranie

Stravovanie vo vlastnej jedálni
Poskytovanie pobytu vo vlastných rekreačných zariadenia v Tatranskej Kotline a na Donovaloch
Zabezpečenie vzdelávania vo vlastných priestoroch osvedčenými lektormi

Informácie o výberovom konaní

Práca je v nepretržitej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Odborná a zdravotná spôsobilosť

Sme medzinárodná výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením, zaoberajúca sa výrobou transformátorov so 116 ročnou históriou. Okrem výrobného závodu v Bratislave máme ďaľšie závody v Brne a v Plzni. V súčasnosti zamestnávame viac ako 550 zamestnancov v týchto 3 závodoch.
Materská spoločnosť SVEL má sídlo Jekaterinburgu. Na trhu pôsobí od roku 2003. V ruskej federácii má 3 výrobné závody v ktorých zamestnáva 1800 zamestnancov.

www.bez.sk
www.svel.ru

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Rybničná 40
835 54 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daniel Vandák
Tel.: +421905871623
E-mail: poslať životopis
ID: 3126206   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,62 €/hod. +100 € (úkolová mzda v triede 4,75 €/hod.)