Skúšobný technik

BEZ TRANSFORMÁTORY, a.s.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Systematické preverovanie výrobného procesu predpísanými skúškami, s cieľom minimalizácie vonkajších nákladov na neakostnú výrobu, zvyšovania spoľahlivosti výrobkov a spokojnosti zákazníka.
2. Naplnenie Politiky kvality a Cieľov kvality.
3. Vykonávanie kusových, typových, zvláštnych, prípadne preberacích skúšok hotových výrobkov alebo dielcov.
4. Vykonávanie skúšok odolnosti VN cievok zaliatych do epoxidovej živice a vzoriek transformátorového oleja.
5. Dodržanie záväzných predpisov a noriem.
6. Správnosť a kompletnosť skúšok, vyhodnotenie výsledkov merania.
7. Označovanie výrobkov určenými značkami.
8. Plynulý chod meracieho stanovišťa, v prípade potreby aj iného pracoviska v rámci oddelenia.

vlastné rekreačné zariadenia
možnosť ubytovania
stravovanie zabezpečené v areáli spoločnosti

V prípade záujmu prosím pošlite životopis na email andrea.mackova@bez.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa vyhl. 508/2009 Z.z. § 21, 22, 23-ak nie je zabezpečí spoločnosť
Technické myslenie
Samostatnosť
výhodou je prax v odbore elektro - silnoprúd

Výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením, zaoberajúca sa výrobou transformátorov so 115 ročnou históriou

www.bez.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BEZ TRANSFORMÁTORY a. s.
Rybničná 40
835 54 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Macková
Tel.: +421 0918 975 434
E-mail: poslať životopis
ID: 2176500   Dátum zverejnenia: 14.2.2018