Samostatný skúšobný technik

BEZ TRANSFORMÁTORY, a.s.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
970,- € + 80,- € osobné ohodnotenie mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Systematické preverovanie výrobného procesu predpísanými skúškami, s cieľom minimalizácie vonkajších nákladov na neakostnú výrobu, zvyšovania spoľahlivosti výrobkov a spokojnosti zákazníka.
2. Naplnenie Politiky kvality a Cieľov kvality.
3. Vykonávanie kusových, typových, zvláštnych, prípadne preberacích skúšok hotových výrobkov alebo dielcov.
4. Vykonávanie skúšok odolnosti VN cievok zaliatych do epoxidovej živice a vzoriek transformátorového oleja.
5. Dodržanie záväzných predpisov a noriem.
6. Správnosť a kompletnosť skúšok, vyhodnotenie výsledkov merania.
7. Plynulý chod meracieho stanovišťa, v prípade potreby aj iného pracoviska v rámci oddelenia.

vlastné rekreačné zariadenia
možnosť ubytovania
stravovanie zabezpečené v areáli spoločnosti

V prípade záujmu prosím pošlite životopis na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa vyhl. 508/2009 Z.z. § 21, 22, 23-ak nie je zabezpečí spoločnosť
Technické myslenie
Samostatnosť
výhodou je prax v odbore elektro - silnoprúd

Sme medzinárodná výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením, zaoberajúca sa výrobou transformátorov so 116 ročnou históriou. Okrem výrobného závodu v Bratislave máme ďaľšie závody v Brne a v Plzni. V súčasnosti zamestnávame viac ako 550 zamestnancov v týchto 3 závodoch.
Materská spoločnosť SVEL má sídlo Jekaterinburgu. Na trhu pôsobí od roku 2003. V ruskej federácii má 3 výrobné závody v ktorých zamestnáva 1800 zamestnancov.

www.bez.sk
www.svel.ru

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Rybničná 40
835 54 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladimír Mach
Tel.: +421905702733
E-mail: poslať životopis
ID: 2176500   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   970,- € + 80,- € osobné ohodnotenie mesačne