Sous chef URBAN House

Beyond Media, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 1 800 EUR/mesiac- výška mzdy je posudzovaná na základe odbornosti a skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava moderných jedál podľa stanovených receptúr,
- dodržiavanie hygienicky čistého pracoviska a zásad HACCP,
- zodpovednosť za kvalitu vydávaných jedál,
- priama spolupráca s vedením kuchyne,
- pravidelné vykonávanie inventúr.

- Možnosť kariérneho postupu v rozrastajúcej sa spoločnosti,
- pracovné výlety do zahraničia pre získanie nových vedomostí (Londýn, Barcelona, Budapešť, Praha, Brno...)
- práca v novej moderne zariadenej kuchyni,
- zaujímavé servisy,
- práca v mladom dynamickom kolektíve,
- zamestnanecké zľavy,
- Multisport karta,
- štandardné otváracie hodiny kuchyne do 22:00.

Informácie o výberovom konaní

OTVÁRAME Urban House!
Po dlhšej pauze, ktorú sme využili na mierny facelift, sa naše dvere opäť čoskoro otvoria.
Obľúbený koncept posedenia pri výberovej káve, nápaditých drinkoch, pive z remeselných pivovarov a skvelého jedla, to je Urban House.

Hľadáme zanietených kuchárov so skúsenosťami, vďaka ktorým spoločne vytvoríme nezabudnuteľný zážitok našim hosťom. V prípadne záujmu o bližšie informácie nás, prosím, kontaktujte s názvom pozície Sous chef URBAN House.

Vybraných kandidátov budeme kontaktovať a všetkým vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Hľadáme do tímu šikovných a talentovaných kuchárov,
- uvítame samostatnosť a kreatívnosť,
- pracovná pozícia vytvára možnosť sebarealizácie a osobného rastu s možnosťou kariérneho postupu
v modernom a stabilnom prostredí,
- ponúkame stabilné zázemie a dobré finančné ohodnotenie (aj počas korona krízy),
- vhodný kandidát by mal mať rád svoju prácu, dodržiavať hygienické návyky a byť team player.
- príležitosť pracovať pod skúseným šéfkuchárom, ktorý pracoval v špičkových reštauráciách v zahraničí,
- Ideálne pre niekoho, kto je motivovaný, rád varí a má záujem napredovať vo svojej kariére.

Beyond Media, s.r.o. je prevádzkovateľom Urban House, Old Fashioned Baru, Brixton House a Urban Beach House.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4092897  Dátum zverejnenia: 26.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac