Pracuj ako technik BOZP a OPP s flexibilným pracovným časom!

BEXPO s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
1 300 - 1 800 EUR/mesiacK základnej mzde sú vyplácané odmeny na základe pracovného výkonu za odpracovaný mesiac. V prípade nadštandardne skúseného kandidáta, možnosť dohody individuálnych platových podmienok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej Bratislavskej pobočky hľadáme šikovného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany, ktorý nám pomôže so správou klientov v rámci západného Slovenska. Výkon činnosti spočíva najmä vo vykonávaní kontrol bezpečnosti práce a preventívnych protipožiarnych prehliadok u zmluvných klientov a v príprave dokumentácie BOZP a OPP. Pri práci je možné dohodnúť si individuálnu pracovnú dobu, resp. je možnosť zamestnania na skrátený úväzok.

  • Flexibilný pracovný čas a možnosť čerpania pracovného voľna nad rámec zákonom stanovených dní
  • Zabezpečené ďalšie vzdelávanie v oblasti BOZP, OPP, CO, PZS a ŽP
  • Možnosť dohodnúť si individuálnu pracovnú dobu, resp. možnosť práce na skrátený úväzok

Poprosíme posielať životopisy s fotografiou. Potrebné mať platné osvedčenie bezpečnostného technika aj technika požiarnej ochrany. Preferujeme uchádzačov s praxou v oblasti BOZP, OPP a PZS nie je to však podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word / Google Docs - Pokročilý
Microsoft Excel / Google Sheets - Pokročilý
Microsoft PowerPoint / Google Slides - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Platné osvedčenie BT
  • Platné osvedčenie TPO
  • Znalosti v oblasti ŽP a PZS výhodou
  • Platné osvedčenie technika CO výhodou
  • Základná znalosť predpisov BOZP, OPP, ŽP, PZS a CO
  • Samostatnosť pri riešení úloh

Spoločnosť venujúca sa službám v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrany pred požiarmi a pracovnej zdravotnej služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4777752  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac